Clear Channel Poland ekologicznie – Portal PR - 24PR
Clear Channel Poland ekologicznie

19.01.2009 Kategoria: Realizacje. Autor: infopr

Clear Channel Poland dołączyła do akcji „Ziemia w Twoich rękach”. Wspiera w niej Fundację Nasza Ziemia, z którą firma wielokrotnie już współpracowała. Tym samym po raz kolejny aktywnie włącza się w promocję projektów ekologicznych.

Kampania ?Zmienia w Twoich rękach” ma na celu zwrócenie uwagi jak ogromnym problemem jest zanieczyszczanie środowiska przez każdego z nas. Plakaty outdoorowe autorstwa Andrzeja Pągowskiego zachęcają do ochrony środowiska w najbliższym otoczeniu: szkole, pracy i we własnym domu. Clear Channel Poland wesprze kampanię medialnie, użyczając powierzchnie reklamową. Operator przekaże około 1000 nośników typu citylight. Autorem projektu jest Andrzej Pągowski. Działania outdoorowe będą realizowane w od stycznia do marca 2009 roku.

Ekologia to temat bliski nam od zawsze. Niemal od początku działalności firmy jesteśmy zaangażowani w akcje mające na celu ratowanie i ochronę środowiska naturalnego. – mówi Kalina Janicka, Prezes Zarządu Clear Channel Poland – ogromna siła reklamy zewnętrznej sprawia, iż angażujemy się, w takie jak ten, projekty mające na celu kształtowanie postaw społecznych – dodaje
Clear Channel Poland

Clear Channel Poland jest polskim oddziałem wiodącego, światowego koncernu reklamy zewnętrznej – Clear Channel Outdoor. W ofercie firmy znajdują się nowoczesne nośniki i rozwiązania reklamowe oferujące możliwość ciągłego kontaktu z konsumentem – od momentu wyjścia na zewnątrz, aż do półki sklepowej. Do flagowych nośników firmy należą: backlighty (nośniki spektakularne i niestandardowe), tablice 6×3 (sieć SuperNet 6×3), citylighty (w tym sieci dedykowane City Young, City DINKs, City Lejdis) oraz tablice reklamowe 4x3m. Kolejną grupę produktów stanowią nośniki reklamowe w miejscu sprzedaży. Rozwiązania te obejmują trzy strefy hipermarketu: wejście i galerię handlową, halę zakupową oraz obszar kasy. W portfolio firmy są również tzw. dedykowane rozwiązania reklamowe: w centrach biznesu (standy o formacie 1,2×1,8 m) oraz sieć wakacyjna Holiday Media (nadmorska sieć nośników na plażach i promenadach najpopularniejszych miejscowości wczasowych).
www.clearchannel.com.pl

Clear Channel Outdoor
Clear Channel Outdoor posiada blisko milion powierzchni reklamowych w 49 krajach na
5 kontynentach. Firma jest operatorem reklamy na terenie portów lotniczych, dworców kolejowych oraz w centrach handlowych na całym świecie. W strukturach Clear Channel Outdoor działają dwie dywizje: Spectacolor (tylko na terenie USA) oraz DEFI (poza Stanami Zjednoczonymi) specjalizujące się w nośnikach spektakularnych, neonach oraz reklamie wielkoformatowej. Koncern, pod międzynarodową marką Adshel (TM), inwestuje także w meble miejskie i jest obecnie operatorem przeszło 3,500 kontraktów miejskich.
www.clearchanneloutdoor.com

Clear Channel Poland

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.