Ciszewski CUP 2009 – Portal PR - 24PR
Ciszewski CUP 2009

21.05.2009 Kategoria: Sport. Autor: infopr

Agencja Ciszewski Public Relations SA. już po raz ósmy organizuje Ogólnopolski Turniej Squash’a Ciszewski CUP. Tegroroczna edycja przypada w Światowym Dniu Squash”a i odbędzie się w sobotę 23 maja br. w klubie sportowym Sinus. Turniej będzie rozgrywany w ramach XTB Squash Tour [B+].

„Turniej Ciszewski CUP wpisał się już na stałe do kalendarza turniejów squash’owych – mówi Jerzy Ciszewski, Prezes Ciszewski Public Relations S.A. – „Organizacja tego typu imprez jest zgodna z naszą długofalową strategią działania i jest przykładem naszych działań sportowo-marketingowych. Oprócz tego, widząc pozytywne reakcje uczestników, stwierdzamy, że po prostu warto to robić. Ósma edycja turnieju – tak jak i poprzednie –
z pewnością przyniesie wielkie emocje” – dodał Ciszewski.

Ciszewski Cup to jeden z najstarszych turniejów squasha w Polsce. Impreza odbywa się co roku w polskiej kolebce tej dyscypliny sportu – wilanowskim klubie Sinus. Rokrocznie Ciszewski CUP potwierdza swoją renomę goszcząc najlepszych zawodników tej dyscypliny w Polsce. W trakcie dotychczasowych edycji, początkujący zawodnicy mieli okazję podnosić i konfrontować swoje umiejętności z najlepszymi. Oprócz ogromnych emocji sportowych Ciszewski CUP jest także okazją do spotkań ludzi biznesu na turniejowym afterparty.

Ciszewski Cup 2009:
Sinus Sport Club
Warszawa – Wilanów, ul. Wał Zawadowski 99
tel. (22) 642 22 82 022 651 60 90
tel./fax (22) 022 642 44 04
e-mail: sinus@sinussportclub.pl

23 maja (sobota):
godz. 09.00: eliminacje do turnieju OPEN
godz. 11.00: strat turnieju OPEN (KORTY 1,2,3,4)
godz. 11.00: turniej pocieszenia (kort nr 5)
po godz. 19.00: zakończenie rozgrywek połączone
z rozdaniem pucharów dla zwycięzców,
impreza turniejowa SQUASH OPEN PARTY

Ciszewski Public Relations S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.