Firma Maxcube na targach Computex 2009 – Portal PR - 24PR
Firma Maxcube na targach Computex 2009

27.05.2009 Kategoria: Targi. Autor: infopr

Premierowa prezentacja najnowszej obudowy Xenic 6030.
Maxcube zaprezentuje na tegorocznych targach Computex w Taipei cały wachlarz swoich produktów. Goście będą mogli poznać nowe obudowy najwyższej jakości, zasilacze PSU, systemy chłodzące i storage oraz inne akcesoria komputerowe.

Maxcube International, czołowy projektant i producent obudów i akcesoriów PC, weźmie udział w targach Computex 2009 – największych targach IT w Azji i drugich pod względem wielkości na świecie. Targi odbędą się
w Taipei na Tajwanie w terminie od 2 do 6 czerwca.
Firma Maxcube będzie po raz pierwszy obecna na targach w nowej Hali Nangang na stoisku J1226. Stoisko firmy nawiązuje do nowoczesnych technologii i jest odzwierciedleniem futurystycznej stylistyki obudów.

Oprócz flagowych produktów, obudów Amoris 6010, Maxcube po raz pierwszy zaprezentuje najnowszą obudowę Xenic 6030, jak również całą linię obudów i zasilaczy PSU. Maxcube posiada w swoim portfolio szeroki wachlarz urządzeń PSU posiadających certyfikaty 80Plus i SLI – od modeli 550W do 1000W. Na stoisku będzie można zobaczyć całą ofertę firmy – od systemów chłodzenia i storage po szeroką gamę akcesoriów, takich jak ostatnio wprowadzony na rynek uniwersalny zasilacz do notebooków Maxcube 95W Power Slim.
Podczas swojego udziału w targach Maxcube chce zaprezentować przed publicznością produkty będące połączeniem wysokiej jakości i unikatowego stylu.

O Maxcube International
Założona w 2008 roku firma Maxcube International Inc., znana jest z innowacyjnego wzornictwa i kreatywności. Firma projektuje, rozwija i produkuje zaawansowane komponenty komputerowe i akcesoria dla graczy, promując jednocześnie standardy Green IT. Maxcube oferuje wysokiej jakości obudowy ATX/Micro ATX i mini-ITX. W jej ofercie znajdują się również zasilacze (wszystkie posiadają certyfikat 80 PLUS), produkty dla graczy, oryginalnie stylizowane wentylatory z podświetleniem LED, produkty storage i systemy chłodzące dla laptopów. Siedziba główna Maxcube International znajduje się w Tajpej na Tajwanie.

Monday PR

Podobne wpisy:

Tagi: , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.