Garmin w trosce o bezpieczeństwo 24h na dobę – Portal PR - 24PR
Garmin w trosce o bezpieczeństwo 24h na dobę

26.05.2009 Kategoria: MOTO. Autor: infopr

Doba ma 24 godziny, co stanowi aż 1440 minut. Dla Garmin – lidera w branży GPS każda minuta jest tak samo ważna w kwestii troski o bezpieczeństwo. Przez pełną dobę producent zapewnia swoim klientom pomoc w przypadku jakiejkolwiek awarii podczas podróży.

Wbrew pozorom urządzenie GPS może pomóc w przypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Nie tylko umożliwi podanie dokładnego miejsca, w którym się znajdujemy, ale również zapewni nam bezpłatną pomoc drogową przez całą dobę. Zatem odbiornik GPS może okazać się najprostszym rozwiązaniem wszelkich kłopotów. W trosce o bezpieczeństwo, globalny lider w dziedzinie nawigacji satelitarnej, zapewnił swoim klientom pakiet usług assistance. To najnowsza propozycja Garmin, łącząca nawigację samochodową z bezpłatnym ubezpieczeniem drogowym na okres 6 miesięcy.

„Dzięki najnowszej ofercie Garmin każdy kierowca może być pewny, że bezbłędnie trafi do celu, a w przypadku ewentualnej awarii samochodu uzyska profesjonalną pomoc na terenie niemal całej Europy 24h/dobę.” – mówi Jerzy Krzywicki – Dyrektor Operacyjny Excel Systemy Nawigacyjne.

Pakiet usług assistance oferowany przez Garmin gwarantuje profesjonalną pomoc drogową na terenie Europy, z wyłączeniem jedynie Rosji, Ukrainy, Białorusi, Mołdawii oraz azjatyckiej części Turcji. Zgłoszony do Starter Assistance Basic samochód nie musi być własnością użytkownika. Może to być samochód służbowy, członka rodziny lub przyjaciela. Podstawowymi zaletami pakietu jest brak ograniczeń odnośnie wieku pojazdu, jego przebiegu, marki czy też pochodzenia. Pomoc drogowa Garmin obejmuje niezwykle szeroki zakres zdarzeń. Kierowca może liczyć na wsparcie w przypadku awarii mechanicznej, hydraulicznej lub elektrycznej. Pomoc przyjedzie nawet wówczas, gdy nastąpi awaria alarmu, świateł, kierunkowskazów, przednich wycieraczek, pasów bezpieczeństwa, czy też ogumienia. Pakiet usług assistance obejmuje również takie zdarzenia jak: rozładowanie akumulatora, zatrzaśnięcie wewnątrz pojazdu lub uszkodzenie kluczyków, brak paliwa oraz pęknięcie lub stłuczenie szyby czołowej.

Więcej informacji na: www.garmin.com.pl/starter

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.