Poleczki Business Park na Real Vienna 2009 – Portal PR - 24PR
Poleczki Business Park na Real Vienna 2009

13.05.2009 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: infopr

W dniach 26-28 maja w Wiedniu odbędą się coroczne Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji Real Vienna. UBM Realitätenentwicklung AG i CA Immo International zaprezentują projekt największego parku biznesowego w Polsce – Poleczki Business Park.

Tegoroczne targi Real Vienna będą już 4. edycją forum nieruchomościowego poświęconego Europie Środkowo-Wschodniej. W zeszłym roku na targach obecnych było 327. wystawców i prawie 10. 000 odwiedzających z 47. państw. W tym roku na terenie wiedeńskiego kompleksu targowego MESSE WIEN będą prezentowane kompleksowe oferty gospodarcze środkowoeuropejskich spółek oraz regionów i miast, w których funkcjonują. Targom towarzyszyć będą liczne prelekcje i dyskusje na temat bieżącej sytuacji ekonomicznej na terenie państw CEE. Swoje wystąpienie planują m.in. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Wiedniu oraz Państwowa Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. z Warszawy, zaangażowane w pozyskiwanie austriackich inwestorów zainteresowanych podejmowaniem działalności gospodarczej na terenie Polski.

Na targach prezentować będziemy projekt Poleczki Business Park, realizowany w Warszawie. Jako inwestor o austriackich korzeniach, tym bardziej cieszymy się z kolejnej, po MIPIM, możliwości prezentacji największego w Polsce parku biznesowego na międzynarodowym forum- mówi dr Rudolf Grossmayer, członek zarządu w Poleczki Business Park z ramienia UBM.

Poleczki Business Park to projekt o powierzchni około 200 tys. m.kw., który będzie składał się z szeregu budynków biurowych, hotelu, zaplecza logistycznego oraz wolnostojącego budynku parkingowego. Zakończenie budowy pierwszej fazy inwestycji zaplanowano na czwarty kwartał 2010 roku. Powstaną dwa budynki (A1 i A2), które będą oferowały w sumie 38 tys. m.kw. powierzchni biurowej i 7 tys. m.kw. powierzchni usługowej. Kolejne etapy projektu będą oddawane sukcesywnie. Inwestorzy UBM Realitätenentwicklung AG i CA Immo International zamierzają sfinalizować projekt do końca 2017 roku.
Lokalizacja jest największą zaletą Poleczki Business Park. Inwestycja znajduje się na południowych obrzeżach Mokotowa, na ulicy Poleczki, w miejscu, które korzysta z dobrze rozwiniętej sieci infrastrukturalnej, w pobliżu głównych dróg oraz międzynarodowego portu lotniczego Okęcie. Użytkownicy będą mieli zapewniony dogodny i łatwy dojazd do wszystkich dzielnic oraz strategicznych punktów miasta, zarówno transportem miejskim, jak i samochodem.

Katarzyna Szumańska
Kostrzewa PR

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.