Akcja “Słodki Dzień Dziecka” zakończona – Portal PR - 24PR
Akcja “Słodki Dzień Dziecka” zakończona

03.06.2009 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

wawelJuż po raz kolejny Wawel SA oraz Fundacja „Wawel z Rodziną” zorganizowali akcję „Słodki Dzień Dziecka”. W ramach akcji firma przekazała ponad 6 ton słodyczy dzieciom z ponad 450 Domów Dziecka w całym kraju. Zaproszeni do współpracy internauci wybrali 3 placówki, których wychowankowie pojadą na wakacje.

Na specjalnie uruchomionym serwisie na www.wawel.com.pl internauci mogli oddać głos na wybraną placówkę. W ciągu czterech tygodni trwania Akcji zagłosowało prawie 24 000 internautów, wybierając wśród 455 placówek opiekuńczo-wychowawczych w całym kraju.

Największą liczbę głosów zgromadził Dom Dziecka w Jaśle, na drugim miejscu znalazł się Dom Dziecka Zgromadzenia Sióstr Elżbietanek z Bolesławca, a trzecie miejsce przypadło placówce z Kowalewa (woj. mazowieckie). 5 wychowanków z każdej placówki pojedzie na obóz małych odkrywców do Pyzówki k. Zakopanego. Dyrektorzy zwycięskich placówek dziękowali za wspaniały prezent, akurat na … Dzień Dziecka.

„Dziękujemy wszystkim za udział w głosowaniu. Dzięki Waszym głosom 15 dzieci spędzi w tym roku niezapomniane wakacje” – mówi Dorota Piwowarska, Kierownik Marketingu Wawel SA. Każdy glosujący przez Internet otrzymał kupon na filiżankę czekolady, który można zrealizować w jednym z 12 salonów firmowych Wawel na terenie całego kraju. Kupony na gorącą czekoladę można wykorzystać do końca sierpnia 2009 r.

Więcej informacji na temat wyników głosowania na stronie www.wawel.com.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.