Certyfikat PRZEJRZYSTA FIRMA dla Systemics Poland – Portal PR - 24PR
Certyfikat PRZEJRZYSTA FIRMA dla Systemics Poland

08.06.2009 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

systemicsD&B Decide with Confidence przyznała Systemics Poland certyfikat „Przejrzysta Firma”
Tytuł nadawany jest za publikację sprawozdań finansowych lub przekazanie ich firmie Dun and Bradstreet Poland i obowiązuje przez rok od daty przyznania.

W skład kapituły, nadającej certyfikat „Przejrzysta Firma” weszli: Sławomir Grzelak – Zastępca Prezesa i Dyrektor Zarządzający D&B Worldwide Network, Michał Kazimierczak – Dyrektor ds. Ryzyka FACTOR in Bank, Kazimierz Krupa – Redaktor Naczelny Miesięcznika Forbes, Przemysław Berent – Prezes Zarządzający Bisnode Polska.

Nr. certyfikatu Systemics Poland: D-U-N-S: 368201096

Systemics Poland Sp. z o.o. istnieje od 1990 roku, a od 2003 świadczy usługi IT. Spółka specjalizuje się w zaawansowanych usługach teleinformatycznych zarówno dla dużych korporacji z branży telekomunikacyjnej i firm średniej wielkości. Sieć serwisowa spółki Systemics Poland obejmuje obszar całego kraju. Spółka zatrudnia 58 osób w swoich oddziałach w Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu oraz w centrali w Warszawie.

źródło: Systemics Poland

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.