Najwięcej programów afiliacyjnych w Novem – Portal PR - 24PR
Najwięcej programów afiliacyjnych w Novem

07.06.2009 Kategoria: Realizacje. Autor: infopr

novemLiczba jednocześnie obsługiwanych przez Novem kampanii afiliacyjnych wzrasta bardzo dynamicznie – w roku 2007 było ich kilkanaście, w 2008 – 40, a obecnie ich ilość przekroczyła 60.

Plany Novem zakładają utrzymanie wysokiego tempa wzrostu liczby klientów wykorzystujących działania afiliacyjne. „Naszym celem jest, aby w tym roku liczba jednocześnie obsługiwanych programów przekroczyła 100″ – mówi Jacek Pasławski, Prezes Zarządu Novem.

Jednocześnie rozszerza się grupa branż, z których firmy wykorzystują marketing afiliacyjny. Następuje to dzięki coraz większej znajomości i chęci wykorzystania tego modelu przez marketerów. Nie bez wpływu na to pozostaje kryzys gospodarczy i potrzeba stosowania przez nich maksymalnie efektywnych środków pozyskiwania nowych klientów. Najwcześniej zalety marketingu afiliacyjnego dostrzegły branże: finansowa, telekomunikacyjna, e-commerce, rozrywka i turystyka. One też najczęściej korzystają z usług Novem. W bieżącym roku do tego grona dołączyły między innymi: branża sprzedaży detalicznej i motoryzacyjna. Ilość i różnorodność prowadzonych przez platformę afiliacyjną kampanii ma znaczenie także dla wydawców internetowych zrzeszonych w sieci afiliacyjnej. Umożliwia im wybór najbardziej dopasowanych do powierzchni programów partnerskich.

W ostatnim okresie Novem prowadziło działania między innymi dla: Commercial Union OFE, Millennium Bank, Leroy Merlin, Peugeot, Reserved, Tesco, Zielona Budka.

www.novem.pl

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.