Promocja unijnych dotacji na e-biznes w Olsztynie – Portal PR - 24PR
Promocja unijnych dotacji na e-biznes w Olsztynie

03.06.2009 Kategoria: Finanse firmy, Przedsiębiorczość. Autor: ipis

parp-logo28 maja w Olsztynie, pod patronatem Prezydenta Miasta, odbyło się otwarte spotkanie informacyjne, promujące wśród przedsiębiorców unijne dotacje z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (PO IG).

W spotkaniu zorganizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości pt. „Unijne dotacje na rozwój relacji B2B” udział wzięli przedsiębiorcy zainteresowani wdrażaniem wspólnych przedsięwzięć biznesowych prowadzonych pomiędzy partnerami w formie elektronicznej. Możliwość dofinansowania tego typu projektów daje działanie 8.2 PO IG Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B. Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się kto, na jakie projekty oraz w jakiej wysokości może otrzymać unijną dotacje oraz jak unikać błędów przy wypełnianiu wniosków o dofinansowanie. Do ubiegania się o dotacje zachęcał również przedsiębiorców obecny na spotkaniu Prezydent Miasta Olsztyn Piotr Grzymowicz.

– Chcemy zachęcić przedsiębiorców do większego zainteresowania unijnymi dotacjami na rozwój e-biznesu. Stąd też nasza obecność w Olsztynie – mówi Monika Karwat-Bury, rzecznik prasowy PARP.

źródło: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.