Byss rozpoczyna lato z DAXem – Portal PR - 24PR
Byss rozpoczyna lato z DAXem

01.07.2009 Kategoria: INTERNET, Marka. Autor: ipis

P1W związku ze startem sezonu wakacyjnego, agencja interaktywna byss uruchomiła nową sekcję poświęconą kosmetykom do opalania z oferty DAX Sun (www.dax.com.pl/lato2009/). Internauci znajdą w niej wszystkie niezbędne informacje związane ze słoneczną serią kosmetyków, w skład której wchodzą m.in.: balsamy, kremy chłodzące, mleczka do opalania oraz olejki.

Sekcja zawiera również wiele ważnych wiadomości związanych ze zdrowym i bezpiecznym opalaniem. Każdy użytkownik ma możliwość poznać swój fototyp skóry i dzięki temu wybrać optymalne produkty DAX Sun. Dla odwiedzających dostępna jest także zabawna gra „Polowanie na chmury”, w której użytkownicy mogą powalczyć o lepszą pogodę na plaży.

Sekcja utrzymana jest w ciepłej, wakacyjnej kolorystyce, a wykorzystane w niej zdjęcia, pozwolą poczuć klimat trwającego lata.

****

AGENCJA INTERAKTYWNA BYSS (www.byss.pl ) jest dostawcą rozwiązań marketingowych opartych o technologie internetowe, multimedialne i mobilne. Priorytetem agencji jest stosowanie innowacyjnych i efektownych rozwiązań, które w pełni realizują cele stawiane przez Klientów. Od 1998 roku firma zrealizowała ponad 500 projektów, współpracując z największymi koncernami polskimi i zagranicznymi. Byss.pl to zespół 20 specjalistów z różnych dziedzin z zakresu interaktywnego marketingu.

źródło: BYSS

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.