Transport szyty na miarę – Portal PR - 24PR
Transport szyty na miarę

28.07.2009 Kategoria: Logistyka. Autor: infopr

trans_logoW firmie produkcyjno – usługowej różnorodność ładunków wiąże się z koniecznością wyboru metody ich transportu. Inaczej przewozić będziemy kable elektryczne, maszyny budowlane czy cement, a w inny sposób mrożonki. Optymalny środek transportu znajdziemy na Europejskiej Giełdzie Transportowej, na której codziennie pojawia się ok. 30 tys. ofert przewozów składanych przez tanich i solidnych przewoźników z Polski, a także innych krajów europejskich. Na giełdzie można znaleźć przestrzeń ładunkową do przewozu niemal każdego typu ładunku – od drobnicy aż po ładunki wielkogabarytowe i ADR.
Dostawa jabłek do Niemiec czy przewóz dźwigu na plac budowy w Mielcu – wchodząc na giełdę TRANS znajdziemy odpowiedni transport na interesujących nas warunkach. Codziennie pojawia się tutaj tysiące nowych pojazdów czekających, by wyruszyć w trasę. Europejska Giełda Transportowa skupia zarówno małe firmy przewozowe, dysponujące flotą kilku pojazdów jak i działających na szeroką skalę dużych operatorów logistycznych o wieloletnich tradycjach.
Samochody do zadań specjalnych

Na giełdzie Trans można znaleźć sporo ofert przewoźników przygotowanych na przyjęcie nietypowego załadunku, choćby w największych gabarytach. Dziennie pojawia się tutaj kilkaset pojazdów z naczepami powyżej 24 ton. Wśród nich znajdują się plandeki, cysterny i chłodnie, a także pojazdy przygotowane do przewozu ładunków niebezpiecznych (ADR), prowadzonych przez przeszkolonych w tym kierunku kierowców.
Logistycy z wytwórni mrożonek odnajdą pożądaną chłodnię do Katowic, zaś firma budowlana zamówi coilmuldę do transportu żelaznych kręgów na plac budowy pod Gdynią. Z wszystkimi wystawcami ofert skontaktujemy się w jednej chwili za pomocą komunikatora TRANS.

„Na giełdzie TRANS pojawiają się wszelkiego rodzaju pojazdy, którymi można przewieźć wszystko – od 50 kg paczek aż po ładunki ponadgabarytowe. TRANS to największe źródło ofert na rynku krajowym – mówi Sebastian Kwiatkowski z PHUP EWA s.j.

Pomiędzy EXW a DDP
Jednak Europejska Giełda Transportowa TRANS zrzesza nie tylko rzetelnych przewoźników – funkcjonują tu także sprawdzone firmy spedycyjne, organizujące cały proces logistyczny: od magazynowania poprzez ustalenie warunków dostaw i załatwienie formalności celnych aż po wyładunek towaru w miejscu docelowym. Dzięki usługom firm takich jak Cargoforte, Gefco czy JAS-FBG możemy mieć pewność, że nasz wolny ładunek dotrze na czas – drogą lądową, powietrzną czy morską. Nie trzeba wybierać numerów telefonu – na giełdzie TRANS możemy rozmawiać z nimi wszystkimi jednocześnie, błyskawicznie otrzymując informację o najkorzystniejszych cenach usług i szybkości wykonania zlecenia.

Więcej o giełdzie TRANS na stronie www.trans.eu

Europejska Giełda Transportowa TRANS to największa giełda wolnych ładunków i pojazdów w Europie Środkowo- Wschodniej. Każdego dnia oferuje dostęp do ponad 50 000 ofert wolnych pojazdów i ładunków z całej Europy. Z giełdy korzystają firmy transportowe oraz firmy zlecające wolne ładunki do przewiezienia – firmy spedycyjne, firmy produkcyjne oraz firmy handlowe -aktualnie ponad 120 tys.
Giełda TRANS oferuje szereg rozwiązań weryfikujących rzetelność płatniczą użytkowników takich jak: Pakiet Bezpieczna Firma, Rejestr Dłużników Transportowych czy projekt Faktoring dla Transportu

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.