Z widokiem na wyścigi… – Portal PR - 24PR
Z widokiem na wyścigi…

04.07.2009 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: ipis

domVolumetric MK Polska chcąc trafić w gusta najbardziej wymagających klientów rozpoczyna budowę prestiżowego apartamentowca na warszawskim Mokotowie. Sprzedaż mieszkań już ruszyła.

W czasach kiedy każdy klient zwraca uwagę na najmniejsze detale Volumetric MK Polska postanowił zrealizować inwestycję, która odpowiada najnowszym rynkowym trendom i z pewnością wzbudzi zainteresowanie licznej grupy potencjalnych nabywców. Analizy sprzedaży pokazują bowiem, że najlepiej sprzedają się mieszkania w odpowiedniej lokalizacji, o wysokim standardzie wykończenia, posiadające dobrą komunikację, a jednocześnie gwarantujące ciszę i bliskość terenów zielonych. Wszystkie te elementy spełnia nowy projekt Volumetric MK Polska.

Osiedle Hipodrom na trzech kondygnacjach pomieści 28 apartamentów o powierzchniach od 57 do 130 m2 (od dwóch do pięciu pokoi) i położone będzie tuż obok terenów zielonych służewieckich torów wyścigów konnych.

Szczególnie warty podkreślenia jest kameralny charakter projektu, co wyróżnia go na tle konkurencji, realizującej duże, często kilkuset mieszkaniowe osiedla.
Przyszli mieszkańcy z pewnością docenią zaciszną lokalizację osiedla, dającą poczucie spokoju i komfortu. Nie mniej istotne jest umiejscowienie inwestycji na warszawskim Mokotowie. Dzielnica ta charakteryzuje się dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlową, kulturalną i społeczną. Doskonała komunikacja z innymi częściami stolicy powoduje, że jest jedną z najbardziej pożądanych i poszukiwanych lokalizacji zarówno przez klientów jak i inwestorów. Już sam ten fakt sprawia, że zakup mieszkania w tym miejscu może stanowić dobrą lokatę kapitału.

Osiedle Hippodrom zaprojektowane przez jedno z najlepszych biur architektonicznych z jednej strony zapewnia wysoki komfort mieszkania, a z drugiej atrakcyjny wygląd zewnętrzny. Stosowane materiały oraz technologie spełniają surowe wymagania techniczne oraz wpływają na estetykę budynku.
W każdym apartamencie znajdzie się balkon, loggia lub ogród zimowy, a klienci, którzy zdecydują się na lokale na parterze otrzymają ogródki.
Kolejną zaletą inwestycji jest struktura lokali dopasowana do oczekiwań nabywców oraz funkcjonalne rozkłady mieszkań.
Budynek będzie wyposażony w windę obsługującą garaż podziemny. W strefie wejścia, w holu budynku miejsce znajdzie recepcja i pomieszczenie dla pracowników ochrony budynku. Teren inwestycji zostanie ogrodzony, a dodatkowo bezpieczeństwo mieszkańcom zapewni nowoczesny system monitoringu.

Deweloper kilka miesięcy temu otrzymał pozwolenie na budowę, a obecnie jest na końcowym etapie wyłaniania generalnego wykonawcy. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na przełom sierpnia.
Apartamenty są już dostępne w sprzedaży. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 7.000 zł/m2, a cena garażu pod budynkiem wynosi 39.000 zł.
******
Volumetric MK Polska jest podmiotem o charakterze joint venture katalońskiego holdingu Grup Volumetric s.l. oraz Michałem Kubickim. Powstała w marcu 2006r. grupa ma na swoim koncie dwie zrealizowane inwestycje w Warszawie: Dom na Górce (94 mieszkania) i Osiedle Sokratesa (192 mieszkania).
W trakcie realizacji znajduje się osiedle 41 willi Nad brzegiem Czarnej w Markach koło Warszawy. W Kielcach realizowany jest projekt Jagiellońska Point z 92 mieszkaniami i 6 lokalami usługowymi na parterze budynku. Volumetric MK Polska przygotowuje także do realizacji projekty Osiedle Hippodrom na Mokotowie (28 apartamentów), Fort Włochy przy ul. Ryżowej w Warszawie (70 mieszkań) oraz Promenada Solna w Kielcach (94 mieszkania). Łączna wartość inwestycji zrealizowanych oraz przygotowanych do budowy przekracza 500 milionów złotych.

źródło: Nowe Media PR sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.