Elegancja, Wygoda i nienaganna Jakość – Portal PR - 24PR
Elegancja, Wygoda i nienaganna Jakość

09.08.2009 Kategoria: Moda. Autor: infopr

btFirma BADURA powstała w 1982 roku, dziś jest jednym z największych producentów obuwia w Polsce. Zastosowanie nowoczesnego parku maszynowego i atrakcyjne wzornictwo sprawiają, że BADURA to ceniona, a także lubiana marka.

ELEGANCJA, WYGODA I NIENAGANNA JAKOŚĆ – szeroki wachlarz obuwia z najnowszej kolekcji firmy BADURA zadowoli każdego mężczyznę.

“Nasza kolekcja łączy w sobie polskie korzenie i międzynarodowe trendy, prezentowane na najważniejszych wybiegach i targach. Biorąc najlepsze od wielkich kreatorów, nie zapominamy, kto jest naszym odbiorcą i w jakich warunkach atmosferycznych będzie nosił nasze obuwie” – mówi … (przedstawiciel firmy?) BADURA Tomasz Godecki.

Trzy linie męskiego obuwia zapewniają bardzo szeroki wybór dla naszych klientów. Elegancka linia wizytowa DIABLO zachwyci Panów, którzy podążają za trendami i szukają czasem odważnego nawet designu.

Materiały i wykończenie: najwyższej jakości, głównie włoskie skóry: cielęce skóry licowe, nubukowe, typu crust, a także lakierowane.

Hitem tegorocznej kolekcji wizytowej są skóry “mięte”, postarzone oraz wspomniana już skóra typu crust, ręcznie wykańczana, co nadaje każdej parze niepowtarzalny wygląd.

Paleta barw: czerń oraz czekoladowy brąz.
Hit kolekcji: szeroki wybór trzewików za kostkę, na delikatnym ociepleniu i na gumowych podeszwach, które zapewniają idealną przyczepność w warunkach zimowych oraz są wytrzymałe na ścieranie.

Casualowe linie Speed i De Stress proponują bardzo wiele wzorów, różnego typu skóry oraz podeszwy. Charakteryzuje je wygoda i jakość. Mężczyźni mogą znaleźć obuwie stylizowane na sportowe, ala trampki, obuwie uniwersalne, skończywszy na “spokojniejszych” modelach dla starszej grupy mężczyzn: jest to obuwie o klasycznym wyglądzie, w stonowanych kolorach, miękkie, lekkie, z wkładkami antybakteryjnymi oraz amortyzującymi.

Firma BADURA powstała w 1982 roku, dziś jest jednym z największych producentów obuwia w Polsce. Zastosowanie nowoczesnego parku maszynowego i atrakcyjne wzornictwo sprawiają, że BADURA to ceniona, a także lubiana marka. Obuwie marki BADURA produkowane jest tylko i wyłącznie w Polsce. Firma poszerza obecnie swoją działalność, poprzez otwarcie sklepów w najlepszych galeriach handlowych na terenie całego kraju.

Biuro Prasowe
Paulina Grabara,
tel. 0 609 465 666
Destino Communications

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.