Nowa odsłona strony Żelazna Studio – Portal PR - 24PR
Nowa odsłona strony Żelazna Studio

03.02.2010 Kategoria: INTERNET, Marketing internetowy. Autor: ipis

Żelazna Studio – oferujące kompleksową obsługę fotograficzną – odświeżyło wizerunek swojej witryny internetowej. Na stronie głównej prezentowane są zrealizowane dotychczas sesje zdjęciowe. Ponadto, nowo utworzona zakładka „Aktualności” pozwala zapoznać się z bieżącymi informacjami z życia Studia. Wszystkie zmiany i aktualizacje wprowadzone zostały we współpracy z agencją interaktywną 2pixel w oparciu o najnowsze rozwiązania CMS.
2pixel działa od 6 lat i oferuje szeroki wachlarz usług, takich jak: projekty internetowe, multimedialne oraz grafika DTP, produkcja video, usługi fotograficzne oraz kreacja. Klientami agencji są min: GENESIS PR, Corbis, Klub Palladium, Bauer, Kubik Corporate Consultans, Kozłowski – Producent Drzwi, Sfinx – Fundacja na rzecz obrony praw zwierząt.
Więcej informacji na stronie: www.2pixel.pl
Żelazna Studio działa od 12 lat i współpracuje z magazynami biznesowymi oraz lifestylowymi m.in. Forbes, Nowy Przemysł, Sukces, Just Quality, Businessman Magazin, Kalejdoscope, Rynek Zdrowia, Rynek Spożywczy.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.