Program NAJWYŻSZA JAKOŚĆ i tytuł Produkt Roku dla mDirect – Portal PR - 24PR
Program NAJWYŻSZA JAKOŚĆ i tytuł Produkt Roku dla mDirect

04.02.2010 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

Ubezpieczenie samochodowe mDirect otrzymało tytuł Produkt Roku Programu NAJWYŻSZA JAKOŚĆ.

Ideą programu NAJWYŻSZA JAKOŚĆ jednego z najbardziej elitarnych programów opartych na nowych dyrektywach europejskich jest honorowanie tytułem produktów wyróżniających się jakością.

Produkt mDirect spełnił założenia programu i zyskał uznanie certyfikującej komisji weryfikacyjnej. Dla BRE Ubezpieczenia i mBanku jako twórców mDirect Program NAJWYŻSZA JAKOŚĆ i tytuł Produkt Roku to drugi po tytule EuroMarka wyróżnienie w aspekcie oceny pod względem oczekiwań Klientów rynku europejskiego. Przyznanie tytułu potwierdza, że produkt mDirect to nowoczesne rozwiązanie zgodne z założeniami maksimum korzyści i wygody przy zawieraniu umów ubezpieczenia.

Rozwiązania w zakresie ubezpieczeń samochodowych oferowanych w mBanku przez BRE Ubezpieczenia zostały nagrodzone m.in.: tytułem Euromarka, Rekomendacją Gazety Bankowej oraz tytułem Hit Roku, ALICJA 2007 miesięcznika Twój Styl, EUROPRODUKT – w konkursie pod patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz „Indywidualność Rynku – Merkury 2007”.

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych to oferta przygotowana przez mBank oraz BRE Ubezpieczenia. Platforma umożliwia porównywanie kilku ofert oraz zakup i obsługę polisy on-line. Z oferty Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych mogą skorzystać osoby posiadające rachunek eKONTO w mBanku. Wniosek on-line dostępny jest w systemie transakcyjnym po zalogowaniu. Dzięki integracji usług z kontem, klient podaje jedynie w systemie transakcyjnym informacje dotyczące pojazdu oraz przebiegu ubezpieczenia, bez konieczności wpisywania ponownie swoich danych.

Integracja sprzedaży i obsługi ubezpieczeń w mBanku daje również inne korzyści:

*
Tanie płatności miesięczne, których pilnuje mBank za Klienta
*
Najtańsze na rynku raty
*
Monitoring i pomoc mBanku w procesie likwidacji szkód
*
Dostęp do szczegółów polisy 24/7
*
Sprzedaż i obsługa przez mLinię

Osoby, które nie są jeszcze klientami mBanku, aby przekonać się o atrakcyjności oferty SUS, mogą skorzystać z kalkulatora dostępnego na stronach internetowych banku.

W ramach Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych Klienci mogą na razie porównywać i kupować oferty:

*
HDI Asekuracja,
*
Benefia,
*
mDirect (nowość na rynku dostępna tylko w mBanku),
*
BRE Ubezpieczenia TUiR S.A.

BRE Ubezpieczenia i mBank rozszerzyły ofertę produktową o dodatkowe ubezpieczenia m.in. ubezpieczenia mieszkaniowe i turystyczne.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.