Modny brzuszek – Portal PR - 24PR
Modny brzuszek

23.03.2010 Kategoria: Moda. Autor: ipis

To, że ciąża nadaje kobiecie szczególnego blasku wiadomo nie od dziś. Wystarczy tylko ten blask właściwie wykorzystać i podkreślić swój wyjątkowy stan. Aby maluszek czuł się dobrze, mama powinna należycie zadbać o swój brzuszek. Dlatego też MKM do swojej oferty wprowadza nowe fasony idealne dla kobiet w ciąży.

Modna mama powinna mieć w swej szafie obowiązkowo przedłużany sweter AKACJA MAMA zapinany na oryginalną szpilę. Dzięki takiemu zapięciu, sweter rośnie razem z brzuszkiem. Przędza z dodatkiem lnu gwarantuje doskonały komfort noszenia, a delikatne ażurowe wzory nadają fasonowi lekkości i delikatności. Idealny na pierwsze zakupy akcesoriów dla maluszka.

Brzuszek ładnie prezentować się będzie w stylowej tunice ORCHIDEA MAMA z ciekawym, ażurowym odcięciem pod biustem. Krótki rękawek pozwala zestawić ją z zarówno bawełnianą bluzką z długim rękawem jak i z wiosennym topem. Optymistyczny, wesoły fason znakomity np. na cotygodniowe zajęcia w szkole rodzenia czy na aerobik dla kobiet w ciąży.
Natomiast bolerko MALWA MAMA pozwala nie tylko wyeksponować bobaska ukrytego w brzuszku, ale też podkreślić inny atrybut kobiet przy nadziei – ładny i obfity biust. Modna długość rękawa 3/4 i zapięcie na dwa guziki pozwolą ci zestawić bolerko np. z sukienką ciążową, którą z pewnością podczas 9 miesięcy oczekiwania nie raz założysz. Bolerko doskonale sprawdzi się również na wiosennym spacerze po parku.

ASTER MAMA to sweter z ogromnym potencjałem, który dopasuje się do każdego etapu twojej ciąży. Ponieważ nie ma żadnego zapięcia, możesz go dowolnie nosić: na początku ciąży z paskiem; z artystyczną broszką w drugim trymestrze, a w ostatnich miesiącach luźno puszczony lub lekko związany pod brzuszkiem. Tajemnica jego niebywałej funkcjonalności tkwi w przedłużanych „wąsach”, które nadają fasonowi wyjątkowego uroku. W twojej ciążowej garderobie nie powinno zabraknąć także modelu CYKLAMEN MAMA. Może się bowiem zdarzyć, że podczas ciąży będziesz razem z brzuszkiem uczestniczyć w różnych oficjalnych spotkaniach czy rozmowach biznesowych (jeśli tylko pozwoli na to twój ginekolog). Przyda się więc sweterek mający formę wygodnego żakietu odcinanego pod biustem i zapinanego na jeden, stylowy guzik. Twój odmienny stan z pewnością będzie atutem, a wyeksponowany brzuszek sprawi, że poczujesz się szczególnie kobieco.

Więcej na: www.mkmswetry.pl oraz www.lanti.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.