O nieruchomościach i golfie z Mateuszem Kusznierewiczem – Portal PR - 24PR
O nieruchomościach i golfie z Mateuszem Kusznierewiczem

13.03.2010 Kategoria: EVENT. Autor: ipis

20 marca w Hali Orbita odbędzie się poświęcone nieruchomościom spotkanie z Mateuszem Kusznierewiczem. Polski żeglarz oczekiwać będzie Wrocławian o godz. 14.00 w Hotelu Orbita. Kusznierewicz zarzucił kotwicę w podwrocławskich Krzyżanowicach, gdzie budowane jest luksusowe Osiedle TOYA GOLF. O inwestycji oraz swoich sportowych pasjach: żeglarstwie i golfie, opowie podczas rozpoczynających się w sobotę 20.03 Dolnośląskich Targów Mieszkań.

Powstające na terenie położonego w odległości 9 km od wrocławskiego Rynku pola golfowego, Osiedle Toya Golf to jeden z 80 spodziewanych wystawców. Na targach zaprezentują się deweloperzy, agencje nieruchomości, banki oraz doradcy finansowi. W gąszczu rynkowych ofert, nie zabraknie też dodatkowych atrakcji. – Zapraszam do udziału w konkursie, w którym do wygrania będą bezpłatne lekcje gry w golfa – zapowiedział Mateusz Kusznierewicz. – Szczegóły, oczywiście podczas naszego spotkania o 14.00. Zachęcam również do odwiedzenia stoiska targowego Osiedla Toya Golf. Na gości targów czekać będzie kilka niespodzianek, takich jak choćby możliwość przejażdżki golfowym Melexem.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.