Wycena aktywów największego OFE w systemie Comarch – Portal PR - 24PR
Wycena aktywów największego OFE w systemie Comarch

26.03.2010 Kategoria: Technologie, Ubezpieczenia. Autor: Comarch Finanse

Comarch odnotował kolejny sukces – zakończyło się wdrożenie systemu Comarch Asset Management w największym funduszu emerytalnym w Polsce, zarządzanym przez Aviva Powszechne Towarzystwo Emerytalne (dawniej Commercial Union PTE). Od początku 2010 roku procesy zarządzania oraz wyceny aktywów funduszu emerytalnego Aviva obsługiwane są w systemie Comarch.

To kolejne wdrożenie platformy Comarch Asset Management w grupie kapitałowej Aviva w Polsce. Obecnie około 90% aktywów otwartych funduszy emerytalnych jest wycenianych i obsługiwanych przez system Comarch Asset Management, co umacnia Comarch na pozycji lidera w tym segmencie rynku.

– Za nami ciężka praca wielu osób, bez których trudno byłoby się nam dzisiaj cieszyć z produkcyjnego uruchomienia systemu Comarch Asset Management w Aviva PTE Aviva BZ WBK S.A. Wdrożenie w tak krótkim czasie nie byłoby możliwe bez pełnego wsparcia ze strony naszego partnera – podkreśla Marcin Toś, Project Manager, Comarch SA.

– Zakończył się bardzo intensywny etap prac projektowych – z pewnością jest to nasz wspólny sukces i efekt udanej współpracy. Narzędzia Comarch Asset Management wyróżniają się szeroką funkcjonalnością, która umożliwia automatyzację wielu procesów biznesowych i zapewnia ergonomię ich obsługi. Przed nami druga faza projektu, która pozwoli rozbudować i udoskonalić funkcjonalność narzędzi naszego dostawcy, a tym samym zapewni realizację oczekiwań wszystkich interesariuszy – mówi Piotr Godlewski, Delivery Manager w Dziale Rozwoju Aplikacji, Aviva.

Celem Comarch jest budowanie długoterminowych relacji z klientem w oparciu o profesjonalne oprogramowanie i wysoki poziom obsługi. Cieszy nas fakt, że Aviva PTE, jako lider rynku OFE znany z wysokiej jakości procedur wewnętrznych i standardów obsługi, doceniło zalety i kompleksowość naszego rozwiązania. Dzięki doświadczeniom z wcześniejszych wdrożeń w towarzystwach emerytalnych, funduszach inwestycyjnych, firmach zarządzających aktywami oraz zakładach ubezpieczeń, mogliśmy osiągnąć ten niezaprzeczalny sukces w iście olimpijskim tempie – komentuje Bartosz Czyż, Business SoIution Manager, Comarch SA.

Więcej o systemie Comarch Asset Management>> www.finanse.comarch.pl

Podobne wpisy:

Tagi: , , , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.