Platforma Comarch już w UNIQA – Portal PR - 24PR
Platforma Comarch już w UNIQA

15.04.2010 Kategoria: Systemy IT, Ubezpieczenia. Autor: Comarch Finanse

Comarch zakończył główną fazę projektu wdrożenia platformy sprzedażowej dla sprzedawców i partnerów w Grupie Ubezpieczeniowej UNIQA. To nowoczesne rozwiązanie front-office (Comarch CAFE dla Ubezpieczeń) zapewnia maksymalne uproszczenie i automatyzację codziennej pracy sprzedawcy ubezpieczeniowego. Rozwiązanie gwarantuje UNIQA jeszcze bardziej skuteczne działanie i optymalne wykorzystanie możliwości kanałów dystrybucji.

– Doceniamy znaczenie naszej sieci sprzedaży, której kompetencje i skuteczność są źródłem sukcesów Grupy Ubezpieczeniowej UNIQA. Dlatego prowadzony razem z Comarch projekt rozwoju zintegrowanej platformy sprzedażowej jest dla nas szczególnie ważny. Niedawno udostępnione funkcjonalności pozwalają na łatwą i szybką sprzedaż produktów ubezpieczeniowych – zarówno przez naszych agentów, jak również współpracujących z nami brokerów ubezpieczeniowych i dealerów samochodów oraz na przejrzyste zarządzanie kontaktami z klientem za pomocą zintegrowanego modułu CRM. Sprzedawcy i managerowie uzyskują również dostęp online do informacji o realizacji celów sprzedaży i zarobionych prowizjach. Dzięki rozwiązaniu Comarch, optymalizujemy nasze procesy sprzedażowe i kontakt z klientem poprzez jeszcze lepszy dostęp do informacji na temat sieci dystrybucji oraz jej aktywności – mówi Hans Christian Schwarz, wiceprezes spółek Grupy UNIQA w Polsce. – Wdrożenie zostało przeprowadzone zgodnie z harmonogramem, a sama platforma sprzedażowa spotkała się z przychylnym przyjęciem przez naszych agentów.

UNIQA Group Austria jest jedną z wiodących grup ubezpieczeniowych w Europie Centralnej i Wschodniej. W Polsce Grupa UNIQA działa poprzez dwie spółki – majątkową UNIQA TU SA i życiową UNIQA TU na Życie SA. Oprócz macierzystego rynku austriackiego, UNIQA jest obecna w 20 krajach: w Albanii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Czarnogórze, Chorwacji, Czechach, Kosowie, Liechtensteinie, Macedonii, Niemczech, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, na Ukrainie, na Węgrzech i we Włoszech. www.uniqa.pl

Więcej informacji o platformie sprzedażowej Comarch CAFE dla Ubezpieczeń >> www.finanse.comarch.pl

Podobne wpisy:

Tagi: , , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.