Comarch na Forum Zarządzania Aktywami – Portal PR - 24PR
Comarch na Forum Zarządzania Aktywami

21.06.2010 Kategoria: fundusze, konferencje. Autor: Comarch Finanse

Comarch weźmie udział w ósmej edycji Forum Zarządzania Aktywami, które odbędzie się 25 czerwca w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Jak co roku organizatorem konferencji jest Gdańska Akademia Bankowa, działająca przy Instytucie Badań nad Gospodarką Rynkową, pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Giełdy Papierów Wartościowych, Izby Zarządzających Funduszami i Aktywami oraz innych kluczowych instytucji z branży finansowej.

Tegoroczne Forum poświęcone będzie optymalizacji portfela oszczędności emerytalnych. Odbędzie się dyskusja dotycząca zależności obowiązkowego, jak i nieobowiązkowego systemu emerytalnego. Wśród zaproszonych gości znajdzie się liczne grono przedstawicieli firm związanych z sektorem finansowym, w tym także dostawca systemów IT dla zarządzania aktywami – firma Comarch.

Konferencja składać się będzie z trzech sesji tematycznych:

  • ZUS vs. OFE vs. dobrowolne plany emerytalne – co przyniesie „reforma reformy” systemu emerytalnego?
  • W poszukiwaniu optymalnego portfela dobrowolnych oszczędności emerytalnych;
  • Wzorcowy produkt emerytalny a doświadczenia sieci dystrybucji.

Comarch serdecznie zaprasza uczestników na prezentację Sławomira Wójcika – Business Solution Managera Comarch SA, zatytułowaną: Budowa długoterminowych relacji z Klientem – narzędzia wspierające doradztwo inwestycyjne oraz raportowanie efektywności i ryzyka portfela klienta. Poprzednie siedem edycji udowodniło, że Forum to doskonałe miejsce do merytorycznej dyskusji. Zachęcamy do rozmowy z ekspertami Comarch: Sławomirem Wójcikem – Business Solution Managerem, Grzegorzem Prosowiczem – Business Development Managerem, Piotrem Kuskiem – Account Managerem, Tomaszem Kwietniem – Dyrektorem Sprzedaży oraz Wojciechem Pióro – Account Managerem na temat poruszanych w trakcie konferencji zagadnień.

Więcej informacji o Forum Zarządzania Aktywami na stronie organizatora >>

Podobne wpisy:

Tagi: , , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.