Żelazna Studio na 20-lecie Enterprise Investors – Portal PR - 24PR
Żelazna Studio na 20-lecie Enterprise Investors

22.06.2010 Kategoria: Realizacje. Autor: admin

Żelazna Studio – oferujące kompleksową obsługę fotograficzną – objęło opieką/obsługą fotograficzną obchody 20-lecia firmy Enterprise Investors, która jest najstarszą oraz jedną z największych firm zarządzających funduszami private equity i venture capital w Polsce i Europie Środkowej. Studio jest odpowiedzialne za serwis fotograficzny z okazji obchodów 20–lecia Enterprise Investors, sesje korporacyjne grupowe oraz indywidualne.

Żelazna Studio współpracuje z Enterprise Investors również przy innych wydarzeniach korporacyjnych. Co roku obsługuje galę rozdania nagród najlepszym spółkom z portfela EI i ich menedżerom o nazwie Ventury. W przeszłości Studio wykonało fotografie do korporacyjnej książki Enterprise Investors pt. „Od Lukasa do Eldorado”.

Obchodząca swoje dwudziestolecie Enterprise Investors (EI) jest pionierem i liderem wśród firm zarządzających funduszami private equity i venture capital w Polsce oraz Europie Środkowej i Wschodniej. Jej silne strony to doświadczony zespół inwestycyjny i rozbudowana sieć relacji rynkowych. Enterprise Investors jest niezależną, prywatną firmą należącą do partnerów – współwłaścicieli.  Fundusze zarządzane przez Enterprise Investors są inwestorami w firmach z Polski oraz z innych krajów Europy Środkowej i Wschodniej, reprezentujących różne branże. Fundusze EI zainwestowały dotąd 1,3 miliarda euro w blisko 120 firm, przeprowadziły 25 debiutów na GPW i zakończyły ponad 90 inwestycji, osiągając atrakcyjną stopę zwrotu.

Więcej informacji na stronie http www.ei.com.pl

Żelazna Studio działa od 12 lat i współpracuje z magazynami biznesowymi oraz lifestylowymi m.in. Forbes, Nowy Przemysł, Sukces, Just Quality, Businessman Magazin, Kalejdoscope, Rynek Zdrowia, Rynek Spożywczy.

Studio ma w swoim dorobku także sesje korporacyjne i reklamowe dla: British Council, Microsoft Polska, HP Polska, ING Group, Black Red White, Bank Millenium, DAIMLER CHRYSLER Polska, ENEL MED, SALANS Kancelaria Prawnicza, ASSECO Polska, ROBERT BOSCH AG, PLL Lot, PP Porty Lotnicze, Real, Makro C&C, TVN, Sygnity, Jeronimo Martins, HBO, Enterprise Investors, BRE Bank, DZ Bank Polska, Dalkia Polska, Fiat Polska, Bank Handlowy, Polskie Sieci Elektroenergetyczne Operator, Bank Ochrony Środowiska. Dodatkowo, realizuje sesje zdjęciowe na zlecenie agencji PR i reklamowych.

W portfolio Żelazna Studio znajduje się również: fotografia reklamowa, modowe sesje zdjęciowe, packshoty – zdjęcia produktowe, zdjęcia do katalogów i książek, liczne reportaże oraz zdjęcia okolicznościowe z wydarzeń biznesowych i medialnych.

Więcej informacji na stronie www.zelaznastudio.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.