Comarch na 9th European Private Banking Summit – Portal PR - 24PR
Comarch na 9th European Private Banking Summit

12.08.2010 Kategoria: Nauka. Autor: Comarch Finanse

Comarch weźmie udział w 9 edycji konferencji Private Banking Summit, która odbędzie się w Gottlieb Duttweiler Institute w Zurychu w dniach 1-3 września 2010 roku.

European Banking Summit to jedno z największych wydarzeń sektora bankowego w Szwajcarii. Na konferencję składa się cykl specjalistycznych wykładów, których tematem przewodnim w tym roku będzie pokryzysowy rozwój sektora bankowego. Uczestnicy będą starali się także odpowiedzieć m.in. na pytania: Jaka będzie przyszłość bankowości transgranicznej skierowanej do mniejszych klientów? Jak sprostać wymaganiom klientów, którzy potrzebują większej zgodności podatkowo-inwestycyjnej?

Pozostałe tematy konferencji:

  • 2020 vision: global wealth management in the 3-D world
  • International cross-border private banking – the way ahead
  • The end of the war for talent? Profile of the new advisors
  • New developments in the family office industry
  • Money rules the world: who rules the money?
  • Outlook on the national and international financial markets: deflation, inflation, what comes next?

W konferencji uczestniczyć będą najwięksi gracze szwajcarskiego i międzynarodowego private banking – managerowie banków, firm zarządzających aktywami oraz przedstawiciele niezależnych firm z sektora finansowego.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji i dyskusji z ekspertami Comarch: Joanną Kowalską – Key Account Managerem oraz Bartoszem Czyżem – Business Solution Managerem.

Więcej informacji na temat European Private Banking Summit 2010 >>

Podobne wpisy:

Tagi: , , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.