Ewa Farna – twarzą kosmetyków Oriflame Very Me – Portal PR - 24PR
Ewa Farna – twarzą kosmetyków Oriflame Very Me

07.08.2010 Kategoria: Realizacje. Autor: admin

Ewa Farna została twarzą kosmetyków do makijażu dla dziewcząt, Oriflame Very Me. Współpraca z piosenkarką zakłada udział gwiazdy w kampanii promocyjnej nowej linii, która obejmuje: udział w sesjach zdjęciowych, wykorzystanie wizerunku w katalogu i na stronie internetowej, udział w spotkaniach z konsultantami, a także udział w niestandardowej formie reklamy na łamach młodzieżowych czasopism. Kontrakt zawarty został na okres od 01.07.2010 do 01.07. 2011.

Nowa twarz linii kosmetyków kolorowych Very Me, Ewa Farna jest wokalistką, której utwory od kilku lat nie schodzą z pierwszych miejsc list przebojów. Artystka tylko w 2010 roku została uhonorowana kilkoma nagrodami m.in. nagrodą Viva Comet 2010 jako Artystka Roku i Hit Roku za piosenkę „Cicho”, Hit Roku Eska Music Awards oraz nagrodą Złoty Dziób 2010 w kategorii Odkrycie Roku.
„Ewa jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd wśród młodzieży” – mówi Diana Solarz, Dyrektor Marketingu Oriflame Poland. „Jest przebojowa, pełna energii, otwarta i prowadzi ekscytujące życie młodej gwiazdy. Dlatego też jest idealną kandydatką do komunikacji z młodymi, ambitnymi dziewczynami”.

Ewa – jak sama mówi – zdecydowała się podjąć współpracę z Oriflame, ponieważ motywują ją nowe wyzwania i uwielbia kosmetyki. „Piękno płynące z natury to jest to, co najbardziej lubię w Oriflame” – mówi. „Kosmetyki pięknie pachną i mają super konsystencję – naprawdę są dobre i skuteczne. Bardzo się cieszę, że mogę współpracować z firmą, której kosmetyki używam na co dzień” – dodaje.

Very Me to nowa seria kosmetyków do makijażu składająca się z kilku nowych propozycji. Znajdziemy w niej m.in: konektor, dzięki któremu można ze sobą połączyć dwa dowolne produkty: tusz do rzęs, eye-liner, błyszczyk lub szminkę. Seria Very Me będzie systematycznie wzbogacana o kolejne produkty w następnych katalogach.

Point of View Sp. z o. o.

Oriflame jest międzynarodową firmą kosmetyczną prowadzącą sprzedaż bezpośrednią. Firma została założona w 1967 roku w Szwecji przez Roberta i Jonasa af Jochnick. Obecnie działa w ponad 60 krajach i prowadzi sprzedaż kosmetyków wyłącznie poprzez konsultantów. Produkty Oriflame nie są testowane na zwierzętach, a ich opakowania można poddać powtórnemu przetworzeniu.

Oriflame Poland Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w kwietniu 1991 roku. Firma ma ponad 200 placówek (oddziały, filie oraz biura regionalne) na terenie całego kraju. W 1999 roku firma założyła Fundację Oriflame Dzieciom. Od grudnia 2008 roku Oriflame wspiera program „a KuKu”, realizowany przez Fundację Oriflame Dzieciom i Fundację Przyjaciółka. W 2009 roku Oriflame awansował w rankingu „TOP 100 Beauty Industry” na miejsce 18, znajdując się tym samym w pierwszej dwudziestce najlepszych firm kosmetycznych na świecie. Oriflame Poland jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej, które zrzesza firmy prowadzące ten rodzaj działalności w Polsce.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.