Jesienią rusza Program Edukacyjny PR w Budownictwie – Portal PR - 24PR
Jesienią rusza Program Edukacyjny PR w Budownictwie

27.08.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

Szkolenia skierowane są do małych i średnich przedsiębiorstw oraz podzielone zostały na sześć modułów tematycznych.
Jesienny moduł A – podstawowy będzie przygotowywał do samodzielnych kontaktów z mediami, a także uczył praktycznych możliwości kształtowania wizerunku firmy budowlanej. Po zdobyciu teoretycznych podstawowych informacji w zakresie działań public relations uczestnicy programu będą zdobywać praktyczne umiejętności potrzebne do kształtowania wizerunku. Poznają również sposoby na zdobywanie zainteresowania mediów i nawiązywanie z nimi kontaktów.

Program rozpocznie się jednodniowym szkoleniem w Krakowie. Będzie się składać z siedmiu wykładów połączonych ćwiczeniami praktycznymi. Każdy blok tematyczny będzie prowadzony przez eksperta w swojej dziedzinie. Jesienna edycja 2010 Programu Edukacyjnego PR w Budownictwie rozpoczyna się 7 września w Krakowie i potrwa do 25 listopada.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.