Letnie premiery w salonach meblowych ABRA – Portal PR - 24PR
Letnie premiery w salonach meblowych ABRA

26.08.2010 Kategoria: Dom i ogród. Autor: admin

Wraz z początkiem lata sieć sklepów meblowych ABRA wprowadziła do swojej oferty nowy system mebli COMO dedykowany do salonu lub jadalni. Meble dostępne w dwóch kolorach: koniak i wenge, zostały wyprodukowane w fabryce Helvetia Wieruszów. Do 18 lipca meble dostępne są we wszystkich sklepach sieci ABRA w letniej obniżce.


System COMO cechuje się ciekawym designem i subtelnymi wykończeniami. Połączenie ciekawej kolorystyki drewna, szkła i aluminium nadaje meblom nowoczesny wygląd i jednocześnie klasyczny charakter funkcjonalny. Ustawne szafy i komody pozwalają na dowolne ułożenie i dopasowanie mebli do pokoju o każdym rozmiarze i kształcie, według indywidualnych potrzeb mieszkańców domu.

Na system COMO składa się 12 elementów m.in.: dwie witryny jednodrzwiowe, szafy, komody 5-szufladowe, półka ścienna i panel z półkami oraz duża i mała komoda pod telewizor.

Meble wykonane zostały z eleganckiej płyty laminowanej w wybarwieniu koniak lub wenge, wykończone aluminiowym  obrzeżem i uchwytami.

Wszystkie regały i witryny wyposażone zostały w półki z hartowanego szkła oraz efektowne podświetlenie wnętrza.

Nasza oferta jest stale dostosowywana pod kątem zmieniających się oczekiwań konsumentów. Na tym polu współpracujemy ściśle z producentami i łączymy nasze 20-letnie doświadczenie w sprzedaży mebli z ich znakomitymi pomysłami. Efektem jest stworzenie kolejnej ciekawej oferty meblowej, która, mamy nadzieję, będzie cieszyć się zainteresowaniem naszych klientów – mówi Piotr Lisowski, Członek Zarządu sklepów meblowych ABRA.

Sieć sklepów meblowych ABRA oferuje kilkadziesiąt kategorii mebli, w szerokiej gamie kolorystycznej i różnorodnych wymiarach. Sklepy ABRA to ponad 50 tys. m2 powierzchni handlowej i 2 miliony klientów każdego roku. Firma została wyróżniona w 2008 roku srebrnym Laurem Konsumenta w kategorii „Odkrycie Roku” i Złotym Laurem w roku 2009.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.