Fitella Diet – przyjemność dbania o figurę – Portal PR - 24PR
Fitella Diet – przyjemność dbania o figurę

13.09.2010 Kategoria: Kulinaria. Autor: admin

Dieta proteinowa czy kapuściana, 1000 kalorii czy oczyszczająca – znajomo brzmiące dylematy? Większość kobiet jest ciągle na diecie lub do diety cyklicznie powraca… Nowa Fitella Diet pomoże utrzymać doskonałą figurę przez cały rok bez większych wyrzeczeń, a przy tym zaskoczy niezwykłym smakiem!

Gdy diety cud nie odnoszą zakładanych rezultatów, a nasze długotrwałe wysiłki na nic się nie zdają, warto wprowadzić do codziennego menu sprawdzony posiłek, który jest nie tylko zdrowy i pożywny, ale również dba o naszą sylwetkę i dobre samopoczucie. Fitella Diet w sposób naturalny pozwoli zadbać o figurę. Tylko jak się do tego zabrać?

Najlepiej zacząć od początku, czyli od odpowiedniego śniadania! Nowa Fitella Diet uzupełniona o ulubiony mleczny dodatek -np. jogurt naturalny lub mleko – to posiłek, który daje efekt lekkości i sytości bez wyrzutów sumienia. Energię potrzebną na wiele godzin aktywności, zyskujemy dzięki niezbędnym dla zdrowia składnikom, takim jak: pełne ziarno pszenicy i błonnik. Brak cukru zdecydowanie wyróżnia Fitellę Diet wśród produktów oznaczanych, jako „fit” lub „fitness”, ale przede wszystkim sprzyja naszej diecie. Fitella jest wyjątkowo smaczna, a z dodatkami mlecznymi tworzy doskonałe śniadanie – to zaskakujące – nawet nie zauważysz, że jesteś na diecie!

Fitella Diet to propozycja zbilansowana, czyli zapewniająca odpowiednią ilość wartości odżywczych, a w konsekwencji energię na cały dzień. Nie od dziś wiadomo, że dieta, której towarzyszy aktywność ruchowa i optymistyczne podejściedo życia – to sprawdzona podstawa dietetycznego sukcesu zarówno fashionistki, indywidualistki, imprezowiczki czy biznes woman!

Fitella Diet jest również sponsorem programu „Top Model. Zostań Modelką”. Jest to show, w którym będziemy śledzić losy młodych kobiet rywalizujących o podpisanie kontraktu z międzynarodową agencją modelek. W zdobyciu wygranej, bohaterkom będzie towarzyszyć Fitella. Program rozpocznie się już 8 września 2010 r. i będzie trwał do 1 grudnia 2010r. W konkursie przygotowanym dla telewidzów pt. „Uchwyć kobiece piękno okiem obiektywu” Fitella Diet ufundowała wyjątkowe nagrody – samochód Renault Clio, weekend w Pałacu Bonerowskim w Krakowie oraz zestaw produktów. Prowadzącą program będzie Joanna Krupa, natomiast w jury zasiądą: Marcin Tyszka, Dawid Woliński, i Karolina Korwin-Piotrowska, gościem specjalnym programu będzie Anja Rubik. Na wysmakowane show zaprasza Fitella Diet!

Opakowanie: 225g
Na rynku od: września 2010
Sugerowana cena detaliczna: Fitella Diet 4,99
Fitella Diet z truskawkami 5,99 zł

Marka Fitella weszła na polski rynek w roku 2007. Jako pierwsza zaproponowała jednoporcjowe opakowania musli o różnych smakach, które szybko stały się rynkowym przebojem. Znalazła uznanie w oczach konsumentów i ekspertów, co przełożyło się na doskonałe wyniki sprzedaży i dalsze intensywne prace nad rozwojem produktu. Za innowacyjność, najszersze portfolio produktów i doskonałą jakość wielokrotnie zdobywała wyróżnienia, m.in. w plebiscycie Laur Konsumenta, Perła Rynku FMCG czy Produkt Roku.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.