Nowa Huta od strony public relations – Portal PR - 24PR
Nowa Huta od strony public relations

29.09.2010 Kategoria: Agencje PR, EVENT. Autor: ipis

30 września w Hotelu Kossak odbędzie się pierwsze po wakacjach spotkanie KRAKÓW PR.  Dyskusja będzie dotyczyć Nowej Huty – kulturalnego kombinatu, wciąż jeszcze mało docenianego.  Zaproszeni goście w trakcie spotkania opowiedzą o tym co Nowa Huta ma dziś do zaoferowania, jak promując ją przełamują stereotypy, od lat będące bolączką tej pięknej dzielnicy i w jaki sposób można wykorzystać historię NH w budowaniu jej nowego wizerunku, jako miejsca, które ukochali niezależni artyści.Gośćmi spotkania będą:
Agnieszka Pelc – absolwentka filozofii PAT oraz socjologii UJ. Ukończyła studia podyplomowe z public relations w Wyższej Szkole Europejskiej im. Ks. J. Tischnera w Krakowie. W Muzeum PRL-u pracuje prawie od początku jego istnienia, czyli od sierpnia 2009 roku. Wcześniejsze doświadczenia z branży zdobywała na stażu w agencji Eskadra Market Place oraz prowadząc biuro prasowe kandydata na sejm w wyborach parlamentarnych w 2007 r.

Marcin Nohucki – producent, wokalista, instrumentalista, a także niepijący alkoholik, wielbiciel Nowej Huty i starych samochodów. Przeszedł przez kilkanaście szkół, żadnej nie skończył. Pił, bił i ćpał. Zresocjalizowany przez muzykę odrodził się jako Marcin Bzyk Nohucki. Tworzy muzykę z Grzegorzem Markowskim, Wojciechem Karolakiem, Jarosławem Śmietaną, Maciejem Maleńczukiem, Piotrem Wróblem, Olafem Derglassoffem, czy Zbigniewem Wodeckim, jest wokalistą zespołu WU-HAE, producentem Opery Nowohuckiej oraz inicjatorem Projektu NOWA HUTA EXPORT

Tomasz “Goomi” Gomółka – nowohucianin od urodzenia, rocznik 1973. W szkole podstawowej dzielił ławkę ze Sławkiem Mateją, znanym dzisiaj jako Sławek Shuty. Siatkarz nowohuckich i małopolskich klubów (Hutnik, Okocimski, Wanda, Wawel). Od dziecka fan muzyki punkowej i rockowej. Kiedyś czynny uczestnik koncertów dzisiaj organizator wraz z Galicją Productions koncertów Kazika Satszewskiego (Kult, KNŻ, El Dupa, Buldog) i innych lubianych (KSU, Zacier, TPN 25) w Krakowie. Z miłości do muzyki od 2005 roku uczestniczy w październikowej trasie Kultu jako członek Kult Ochrony, a od 2008 roku pomaga zespołowi Wu-Hae jako manager.

Michał Ostrowski aka Crazy Mike – trzydziestoletni nowohucianin, który doceniając historię dzielnicy wpadł na genialny z marketingowego puntu widzenia pomysł, który zapewnił mu pieniądze i sławę. Właściciel Crazy Guides opowie o wizerunku Nowej Huty z perspektywy turystów decydujących się na wycieczki śladami PRL-u.

Źródło: KRAKÓW PR

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.