Fibra-Hallo.pl w nowej odsłonie – Portal PR - 24PR
Fibra-Hallo.pl w nowej odsłonie

25.10.2010 Kategoria: INNE, Marketing internetowy. Autor: admin

Fibra-Hallo.pl – firma specjalizująca się w outsourcingu procesów biznesowych (BPO) – aktywizuje działalność na rynku marketingu bezpośredniego jako Mass Mailing Integrated. Nowemu wizerunkowi towarzyszy nie tylko zmiana nazwy oraz kluczowych elementów komunikacji wizualnej, ale przede wszystkim rozszerzenie, uatrakcyjnienie i wzmocnienie oferty biznesowej.

Dominującymi kolorami nowej wizualizacji są: fiolet i lawenda, osadzone w odcieniach szarości. Barwy te symbolizują spokój, równowagę oraz harmonię i doskonale wpisują się w filozofię biznesową firmy. Ideą Mass Mailing Integrated jest usprawnianie oraz kompleksowa, terminowa i profesjonalna realizacja wieloetapowych, skomplikowanych logistycznie projektów. Obsługa korespondencji codziennej, dystrybucja materiałów reklamowych czy zbieranie, przetwarzanie i magazynowanie danych – to tylko niektóre z usług oferowanych przez Mass Mailing Integrated.

„Podjęcie decyzji o zmianie, a następnie wybór nazwy dla spółki, która od wielu lat działa na rynku i cieszy się dobrą renomą, nie było łatwe. Punktem zwrotnym w naszym przypadku stało się wdrożenie na polski rynek innowacyjnej i bardzo nowoczesnej – ale wymagającej wsparcia silnej marki – poczty hybrydowej, dedykowanej klientom biznesowym. Równolegle z nową wizualizacją powstawała też udoskonalona wersja tej usługi – Power Post. Jesteśmy przekonani, że oba projekty zakończą się rynkowym sukcesem” powiedział Robert Giersz, dyrektor zarządzający Mass Mailing Integrated.

Założeniem kampanii rebrandingowej – poza opracowaniem nowych elementów wizualizacji – była również zmiana nazwy handlowej spółki Fibra-Hallo.pl. Prace koncepcyjne zakładały wypracowanie takiego terminu, który będzie odzwierciedlał ideę, wartości i filozofię biznesową firmy. Mass Mailing Integrated (MMI) – nowa nazwa handlowa – wyraża otwarte i elastyczne podejście do Klienta, innowacyjne usługi, solidność, rzetelność i wiarygodność, czyli kluczowe cechy firm działąjących w branży marketingu bezpośredniego.

Za koncepcję, przygotowanie przeprowadzenie rebrandingu Fibry-Hallo.pl odpowiedzialna jest agencja IQ Marketing.

Informacje o MMI:
Mass Mailing Integrated (MMI)
Mass Mailing Integrated jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm z branży marketingu bezpośredniego. MMI działa w oparciu o nowoczesną infrastrukturę technologiczno-logistyczną – dysponuje profesjonalną flotą samochodową oraz własną powierzchnią magazynową. Oddziały firmy zlokalizowane są w 17 – kluczowych z punktu prowadzonego biznesu – miastach na terenie całego kraju.

Mass Mailing Integrated zarządza nowoczesnym parkiem maszynowym, który zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług i gwarantuje terminowość ich wykonania. Firma dysponuje maszynami drukarskimi i kopertownicami najwyższej klasy – zlecenia realizowane są na systemach wydruku wysokonakładowego najnowszej generacji.

Misją firmy jest długofalowa, partnerska współpraca z Klientami, oparta na profesjonalnej, innowacyjnej realizacji projektów z obszaru komunikacji bezpośredniej, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów zlecanych akcji.

Przewagami konkurencyjnymi Mass Mailing Integrated (MMI) są:

 • Wysoka jakość, profesjonalizm i terminowość świadczonych usług
 • Optymalizacja kosztów po stronie klienta
 • Nowoczesne zaplecze technologiczno-logistyczne

Portfolio usług Mass Mailing Integrated (MMI):

 • Kompleksowa obsługa korespondencji codziennej
 • Kolportaż materiałów reklamowych
 • Poczta hybrydowa / Power Post
 • Mailingi i kampanie z obszaru direct marketingu
 • Obsługa programów lojalnościowych
 • Obsługa wydawnictw
 • „Inteligentne zaplecze”
 • Archiwizacja dokumentów
 • E-faktury
 • Zarządzanie bazami danych

Więcej informacji znajdą Państwo wkrótce na stronie www.mmipoland.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.