Jesienna akcja serwisowa Volvo – Portal PR - 24PR
Jesienna akcja serwisowa Volvo

18.10.2010 Kategoria: MOTO. Autor: ipis

W dniach 23 – 24 października 2010 r., sieć autoryzowanych serwisów Volvo zaprasza wszystkich właścicieli samochodów Volvo do sprawdzenia swoich aut w ramach „Jesiennej Akcji Serwisowej 2010”.

Dwa razy do roku marka Volvo organizuje akcje serwisowe. Na wiosnę, aby przygotować samochód do wiosenno-letnich podróży oraz jesienią by zabezpieczyć go przed nadchodzącym okresem zimowym. Podczas tegorocznej Jesiennej Akcji Serwisowej Volvo oferuje nie tylko atrakcyjne rabaty na usługi, ale także wiele promocji zakupowych – w tym m.in. rabaty na akumulatory, opony, czy akcesoria zimowe. Co więcej każdy klient, który odwiedzi serwis w tym okresie otrzyma od Volvo specjalny prezent.

W tym roku klienci mogą liczyć na 20% rabat na usługi serwisowe i 10% upust na oryginalne części zamienne. Ale to nie wszystko. Właściciele samochodów Volvo mogą skorzystać, także ze specjalnej oferty – 15% obniżki na amortyzatory oraz 30% rabatu na usługę wymiany. Ponadto osoby jeżdżące co najmniej 4-letnimi autami będą mogły nabyć części zamienne z rabatem sięgającym do 25%, a ich wymianę obejmie maksymalnie 50% zniżka.

Akcje serwisowe Volvo cieszą się nie tylko co raz to większym zainteresowaniem, ale również bardzo dobrą opinią ze strony klientów Volvo. W latach 2007 – 2009 kierowcy biorący udział w Narodowym Auto Teście Auto Świat, docenili autoryzowane stacje obsługi Volvo – uznali je za jedne z najlepszych pod względem fachowości oferowanych tam usług oraz estetyki stacji i kultury osobistej.

Jesienna akcja serwisowa odbędzie się w dniach 23-24 października 2010 r. Aby umówić się na spotkanie wystarczy zadzwonić na infolinię Volvo 0 801 1 VOLVO (0 801 1 86586), z telefonu komórkowego 0 502 2 VOLVO (0502 2 86586) lub skontaktować się bezpośrednio ze swoim Autoryzowanym Serwisem Volvo.

Więcej informacji o Jesiennej Akcji Serwisowej: www.jesienvolvo.pl

Źródło: Volvo Auto Polska

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.