Nowa Nokia CK-200 z montażem gratis – Portal PR - 24PR
Nowa Nokia CK-200 z montażem gratis

13.10.2010 Kategoria: Telekomunikacja. Autor: admin

Nokia wprowadziła na rynek nowy zestaw samochodowy CK-200. Każdy, kto kupi go w sklepie aetka do końca października, otrzyma voucher na darmowy montaż.

Nokia CK-200 to nowość na rynku zestawów samochodowych. Dzięki technologii wielopunktowej, można do niego podłączyć nawet dwa telefony komórkowe. Jadąc samochodem możemy więc jednocześnie korzystać z telefonu prywatnego i służbowego. Przełączanie pomiędzy dwoma urządzeniami jest bardzo proste – wystarczy jeden przycisk. Co istotne, zestaw jest kompatybilny z telefonami wszystkich marek. Nowa Nokia CK-200 daje dostęp do dwóch książek telefonicznych oraz umożliwia odczytywanie smsów. Doskonałą jakość rozmów gwarantuje technologia cyfrowego przetwarzania dźwięku DSP oraz wbudowany mikrofon 9mm.

Nokia CK-200 to zestaw bardzo stylowy. 2,5-calowy wyświetlacz ma funkcję regulacji kolorystyki RGB podświetlenia, dzięki czemu nowe urządzenie można bez trudu dopasować do wnętrza samochodu. Dla fińskiego producenta priorytetem jest jednak bezpieczeństwo. Dlatego Nokia CK-200 jest wyposażona w bezprzewodowy pilot, który umożliwia odbieranie telefonu bez odrywania rąk od kierownicy. Wyraźny wyświetlacz pozwala szybko zorientować się, kto dzwoni. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, Nokia CK-200 ma szansę szybko podbić rynek zestawów głośnomówiących.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.