Comarch ponownie wśród nagrodzonych w rankingu IT@BANK – Portal PR - 24PR
Comarch ponownie wśród nagrodzonych w rankingu IT@BANK

19.11.2010 Kategoria: Rankingi. Autor: Comarch Finanse

Comarch zajął III miejsce w kategorii głównej specjalistycznego rankingu firm informatycznych pracujących na potrzeby sektora finansowego i instytucji publicznych Miesięcznika Finansowego BANK. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas konferencji IT@BANK 2010 – 18 listopada w warszawskim hotelu Hilton.

Podobnie jak w ubiegłych latach w zestawieniu głównym oceniana była m.in. wysokość przychodów spółek informatycznych, udział przychodów z sektora finansowego i publicznego, liczba produktów z danego segmentu rynku, liczba zatrudnionych i wielkość portfela klientów.

Oprócz rankingu głównego, Miesięcznik Finansowy BANK przygotował szereg podrankingów. W kategorii Pozycja firm w sektorze finansowym Comarch SA uplasował się na drugiej pozycji.

Comarch już trzeci rok z rzędy plasuje się wśród leaderów rankingów Miesięcznika Finansowego BANK. Na sukces sektora finansowego Comarch składa się szeroka gama autorskich rozwiązań informatycznych, cieszących się uznaniem wśród klientów, m.in. Comarch Internet Banking, Comarch Mobile Banking, Comarch Business Process Management oraz Comarch Front End (CAFE).

 

 

Wyróżnienia dla Comarch odebrali Dyrektorzy Sprzedaży Comarch SA – Wojciech Pióro oraz Janusz Szlęzak.

Podobne wpisy:

Tagi: , , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.