Mieszkaj nowocześnie i komfortowo – Portal PR - 24PR
Mieszkaj nowocześnie i komfortowo

22.11.2010 Kategoria: Budownictwo, NIERUCHOMOŚCI. Autor: biuro prasowe

Nowoczesne domy jednorodzinne o prostej bryle przykrytej dachem dwuspadowym z dużymi przeszkleniami są coraz częściej wybierane przez inwestorów rozpoczynających budowę własnego domu.

Najnowsze wydanie ekskluzywnego katalogu „Projekty Domów Nowoczesnych” zawiera kolekcję 72 wyjątkowych projektów domów, przygotowanych przez Biuro Projektów ARCHON+. Znajdują się w nim domy przeznaczone zarówno dla klientów szukających ekonomicznych rozwiązań projektowych, jak również domy z rozbudowanymi układami funkcjonalnymi. Do wszystkich projektów zostały przygotowane profesjonalne kosztorysy, a w katalogu są prezentowane aktualne koszty budowy wszystkich domów. Aby zachęcić naszych klientów do budowy domów nowoczesnych, przygotowaliśmy wizualizacje wnętrz do kilkudziesięciu najciekawszych projektów, prezentowanych w katalogu – mówi Jerzy Kala – PR manager z Biura Projektów ARCHON+. Chcielibyśmy, aby proponowane przez nas aranżacje wybranych pomieszczeń zainspirowały naszych klientów do wyboru projektu właśnie z naszej oferty – zachęca Jerzy Kala z Biura Projektów ARCHON+. Dodatkowo przygotowaliśmy dla naszych czytelników interesujące artykuły: jak optymalnie urządzić dziecięcy pokój oraz jak prawidłowo dobierać kolory we wnętrzach.

Przeglądając katalog Projekty Domów Nowoczesnych warto zapoznać się z artykułami opisującymi zalety instalacji, mających wpływ na podniesienie energooszczędności i komfortu budowanego domu. Miłośnicy przydomowych ogrodów powinni natomiast zainteresować się Poradnikiem Piękny Ogród, który jest szczegółowo opisany na stronach redakcyjnych.
Najnowsze wydanie katalogu Projekty Domów Nowoczesnych jest już dostępne w wybranych księgarniach oraz w punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.