Najtańszy kredyt hipoteczny w ING Banku Śląskim – Portal PR - 24PR
Najtańszy kredyt hipoteczny w ING Banku Śląskim

08.11.2010 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI, OSOBISTE. Autor: ipis

Najtańszy kredyt hipoteczny można dostać w ING Banku Śląskim – wynika z rankingu przeprowadzonego przez Gazetę Wyborczą. Trzyosobowa rodzina może otrzymać kredyt z marżą poniżej 2%.

ING Bank Śląski zajął pierwsze miejsce w zestawieniu kredytów hipotecznych w złotych w ofercie z wkładem własnym na poziomie 10%. Na tak niskie ceny kredytu hipotecznego mogą liczyć klienci posiadający konto w banku lub osoby, które otworzą konto w momencie ubiegania się o kredyt.

Najtańszy kredyt hipoteczny: kwota: 300 tys. zł, okres: 30 lat, wkład własny: 10%, waluta PLN

Bank RRSO Rata
1 ING Bank Śląski 5,25% 1 657 zł

Źródło: Gazeta Wyborcza

Możliwość wyboru przez klienta niższej marży, najniższej na rynku, to bardzo duży atut w naszej ofercie, a nie jest to jedyna dostępna opcja. Klient może również wybrać alternatywnie ofertę z  0% prowizji. Nasze produkty hipoteczne, w tym pożyczki, wyróżnia również fakt, że z tak dogodnych warunkow kredytowania mogą skorzystać osoby, które posiadają lub założą rachunek osobisty w banku, bez spełniania dodatkowych warunków i wymagań. Oferta nie jest promocyjna ograniczoną w czasie – mówi Wojciech Widenka, odpowiedzialny za kredyty hipoteczne w ING Banku Śląskim.

Przypomnijmy, że osoby, które w dniu składania wniosku o produkt hipoteczny posiadają lub otworzą w ING Banku Śląskim rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy mogą skorzystać z jednej z dwóch opcji „0% prowizji” za udzielenie produktu hipotecznego lub „Obniżenie marży” o 0,6 pkt. proc. Jednocześnie Bank nie pobiera prowizji za wcześniejszą spłatę dla nowo zawieranych umów kredytowych. W ramach oferty kredytów hipotecznych doradcy ING Banku Śląskiego dojeżdżają na spotkanie z klientami i pomagają załatwić formalności, w tym wypełnić wniosek hipoteczny, uzyskać wypis z Księgi Wieczystej, wypełnić i złożyć wniosek do sądu o ustanowienie hipoteki oraz deklarację do urzędu skarbowego.

ING Bank Śląski udziela kredytów hipotecznych w PLN nawet na okres do 40 lat. Minimalna kwota kredytu wynosi 40 000 zł, a maksymalna uzależniona jest od zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz wartości nieruchomości.

Aby sprawdzić zdolność kredytową wystarczy wypełnić formularz na stronie www.ingbank.pl/kredyt-hipoteczny. Klienci mogą się umówić z doradcą ING dzwoniąc pod specjalny numer 801 111 888 lub wysyłając wniosek ze strony www.ingbank.pl.

Źródło: ING Bank Śląski

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.