Neckermann rozwija ofertę skierowaną do seniorów o kolejne kierunki – Portal PR - 24PR
Neckermann rozwija ofertę skierowaną do seniorów o kolejne kierunki

08.11.2010 Kategoria: Senior, turystyka. Autor: admin

Biuro podróży Neckermann wprowadza nową, niezależną od programu rządu hiszpańskiego, ofertę skierowaną do osób powyżej 55 roku życia. W ramach proponowanych przez touroperatora wycieczek seniorzy mogą wybrać wakacje na trzech nowych kierunkach: Teneryfie, Gran Canarii i w Tunezji.

Dotąd program Travel Senior, powstający we współpracy z hiszpańskim rządem, oferował wyjazdy w dwa rejony Andaluzji – na Costa del Sol i Costa de la Luz. Neckermann, z uwagi na duże zainteresowanie ofertą kierowaną do seniorów, zdecydował się rozbudować propozycje wyjazdów dla tej grupy odbiorców.

 W ramach przygotowanych pakietów seniorzy mogą liczyć na pełne wyżywienie, ubezpieczenie podstawowe, przelot, transfer z i do hotelu, opiekę polskojęzycznego rezydenta oraz voucher na wycieczkę. Turystów wybierających się w słoneczne regiony Hiszpanii – na Teneryfę – czeka np. trzygodzinny rejs katamaranem i możliwość bliższego poznania malowniczego krajobrazu wybrzeża wyspy. Natomiast osoby decydujące się na pobyt na Gran Canarii mają okazję odbyć niezapomnianą wycieczkę krajoznawczą po wyspie, która zakłada zwiedzanie urokliwych targów w Vecindario, starówki i kościoła w Aguimes oraz wypróbowania lokalnych specjałów podczas kolacji w jednej z tamtejszych restauracji.

– Program Travel Senior spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów. Sporo osób pragnie skorzystać z oferty tańszych wycieczek i programu przygotowanego specjalnie dla seniorów. W wyniku częstych zapytań klientów o inne, niż proponowane przez rząd hiszpański, kierunki wyjazdu, przygotowaliśmy specjalne pakiety wakacyjne. Osoby powyżej 55 roku życia mogą zatem wybrać pobyt w miejscach dotąd niedostępnych np. z uwagi na koszty. Za siedmiodniowy pobyt w Tunezji zapłacimy już od 1230 zł, wyjazd na Gran Canarię to koszt ok. 2515 zł, a na Teneryfę od 2265 zł – mówi Magda Plutecka-Dydoń, Neckermann Polska. – Ponadto, osoby powyżej 60 roku życia mogą skorzystać z wysokich zniżek w wybranych hotelach na bliskich kierunkach proponowanych w ramach zimowej oferty Neckermanna.

Wyspy Kanaryjskie, Maroko, Egipt i Tunezja to kierunki, wśród których osoby powyżej 60 roku życia mogą dodatkowo wybrać miejsce na regenerujące wakacje. Seniorzy, decydujący się na pobyt w jednym z 30 hoteli, mogą liczyć na specjalne zniżki sięgające nawet do 20 proc.

Szczegółowe informacje na temat oferty Neckermanna można uzyskać dzwoniąc pod numer infolinii 804 200 111, z tel. komórkowych pod numer 222 120 500, w biurach Neckermann Polska, jak również na stronie http://www.neckermann.pl/artykuly/senior.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.