Ronson Development: Karmar Generalnym Wykonawcą projektu Impressio – Portal PR - 24PR
Ronson Development: Karmar Generalnym Wykonawcą projektu Impressio

02.11.2010 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

Ronson Development podpisał umowę z firmą Karmar na generalne wykonawstwo projektu Impressio zlokalizowanego we wrocławskiej dzielnicy Grabiszynek. Prace budowlane na terenie inwestycji rozpoczną się na początku listopada tego roku, a zakończenie projektu planowane jest na III kw. 2012 r.

– Karmar jest doświadczonym partnerem, z którym współpracujemy od lat przy warszawskim projekcie Imaginarium. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że zagwarantuje on realizację terminów i wysoką jakość wykonania – mówi Justyna Hamrol, Regionalny Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ronsona. Osiedle Impressio jest kontynuacją realizacji naszej strategii ekspansji geograficznej w największych miastach Polski. We Wrocławiu chcemy wykorzystać doświadczenie nabyte przy budowie ponad 1700 mieszkań w 12 projektach w Warszawie i Poznaniu w ciągu ponad 10 lat naszej działalności.

Karmar był również generalnym wykonawcą dla Ronson dwóch pierwszych etapów projektu Imaginarium na warszawskich Bielanach, a obecnie jest w trakcie realizacji trzeciego.

 Projekt Impressio zakłada budowę sześciu budynków ze 190 mieszkaniami łącznie. W pierwszym etapie powstanie 70 mieszkań w trzech budynkach połączonych podziemną halą garażową. Inwestycja charakteryzować będzie się niską, dwupiętrową zabudową, harmonijnie wpisującą się w naturalny krajobraz otaczający osiedle. W ofercie znajdą się mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe, jak również mieszkania z antresolami, będącymi idealną przestrzenią do swobodnej aranżacji.

Osiedle powstanie przy zbiegu ulic Blacharskiej oraz Rymarskiej, w otulinie Parku Grabiszyńskiego. Urządzony w angielskim stylu park oferuje liczne rozrywki wśród których można znaleźć między innymi: aleję lipową, place zabaw dla dzieci, polany nad rzeką Ślęzą, mini pole golfowe, ścieżki spacerowe oraz trasy rowerowe. Mimo że dzielnica Grabiszynek zaliczana jest do jednej z najbezpieczniejszych w mieście osiedle będzie dodatkowo wyposażone w monitoring i ochronę.

Wiedząc, jak ważny jest zarówno wysoki standard wykończenia, jak i dbałość o każdy detal, Ronson zwrócił dużą uwagę na estetykę wykonania. Elementy bieli i kamienia rozświetlą ściany, przeszklone klatki wejściowe nadadzą lekkości budynkom, a drewniane przestronne okna idealnie rozjaśnią mieszkania.

www.impressio.ronson.pl

www.ronson.pl

NBS Communications

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.