90 lat firmy STILL – Portal PR - 24PR
90 lat firmy STILL

03.12.2010 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: admin

W roku 1920 Hans Still założył w Hamburgu zakład naprawczy silników elektrycznych sygnowany swoim nazwiskiem. Przez 90 lat działalności firma STILL z małego przedsiębiorstwa przerodziła się w międzynarodowy koncern specjalizujący się w dziedzinie intralogistyki.

 

Urodziny producenta
Z okazji jubileuszu pracownicy firmy mogli zaprosić do pracy członków swoich rodzin i pokazać im jak „od kuchni” przebiega proces produkcji. Zorganizowano również zawody Marken-Rallye, w trakcie których uczestnicy poprzez zabawę poznawali wszystkie produkty oraz usługi świadczone przez producenta. Odwiedzający mogli również zasiąść za kierownicą symulatora wózka widłowego, a ich dzieci miniaturowego traktora Steam. Goście poznali także historię Stilla, oraz decydujące o kształcie firmy, produkty.

Wybrańcy opuścili siedzibę w Hamburgu z iPodami Shuffle i modelami wózków widłowych wygranymi w licznych konkursach.

Firma Still na początku swojej działalności odnosiła sukcesy w dziedzinie przenośnych generatorów prądu. Dopiero wprowadzenie do produkcji pojazdów transportowych napędzanych silnikiem elektrycznym okazały się przełomowe w historii Stilla. Obecnie Still to nie tylko produkcja wózków widłowych. – STILL steruje kompletnymi flotami wózków oraz optymalizuje wszelkie procesy w magazynie – tłumaczy Jan Knoef, prezes zarządu firmy STILL.

Still w Polsce działa od 20 lat.
– Przez pierwsze pięć lat Still był reprezentowany przez autoryzowanego dealera, a od 1995 roku jest oddziałem spółki niemieckiej Still GmbH – mówi Borys Wochna, prezes Still Polska.

Obecnie firma proponuje usługi doradcze w zakresie logistyki wewnętrznej, wózki jezdniowe, aplikacje oprogramowań oraz rozwiązania systemowe. Szybki serwis i gęsta sieć serwisantów w całej Europie zapewniają klientom wysoką rentowność oraz bezpieczeństwo procesów produkcyjnych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.