First Aid Communication dla Lexus Fashion Awards – Portal PR - 24PR
First Aid Communication dla Lexus Fashion Awards

01.12.2010 Kategoria: EVENT. Autor: biuro prasowe

Wielki sukces medialny pokazu kreacji finalistów konkursu Lexus Fashion Awards.

25. listopada w Centrum Cybernetyki 2.2.2. odbył się pokaz kreacji finalistów ogólnopolskiego konkursu dla młodych projektantów mody Lexus Fashion Awards. Wydarzenie w całości zorganizowane przez agencję First Aid Communication okazało się wielkim sukcesem medialnym. Kreacje młodych polskich projektantów mody przyszło obejrzeć ponad 60 przedstawicieli mediów ogólnopolskich – prasy, radia i kluczowych stacji telewizyjnych, w tym telewizji TVN, TVP 2, Polsat,  TVN Warszawa i Superstacja. Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli: top modelka, uznana przez magazyn Vogue za jedną z najlepszych modelek dekady oraz jurorka konkursu – Kasia Struss oraz Ambasador Lexusa CT 200h w Polsce – Paweł Małaszyński wraz z małżonką Joanną Chitruszko.

Konkurs dla młodych, polskich projektantów mody trwa od maja br. Podczas czwartkowego spotkania każdy z 10 finalistów zaprezentował po 2 uszyte kreacje pochodzące z  autorskich kolekcji zainspirowanych najnowszym modelem samochodu marki Lexus – CT 200h, jedną wieczorową, drugą typu casual.

Następna prezentacja kreacji odbyła się w piątek (26.11.2010) podczas indywidualnych spotkań z Jury. Za organizację spotkań i realizację filmów, które już wkrótce zostaną wyemitowane na platformie lexus-fashion odpowiadała również agencja First Aid Communication.

Werdykt Jury w sprawie 2 lub 3 laureatów konkursu Lexus Fashion Awards poznamy jeszcze w I połowie grudnia br.. Zwycięzcy konkursu zostaną nagrodzeni kontraktem na sfinansowanie produkcji i pokazu swoich autorskich kolekcji podczas wielkiej gali Lexus Fashion Night 6. Obsługa PR i tego wydarzenia powierzona została First Aid Communication.

First Aid Communication – agencja kreatywnej komunikacji,  świadczy usługi w zakresie Public Relations (w tym digital PR), celebrity management, web development,  produkcji wydarzeń i marketingu. Zespół agencji tworzy grupa młodych profesjonalistów, kierujących się pasją i kreatywnością w podejściu do tematu szerokorozumianej komunikacji, realizując kampanie na rzecz klientów korporacyjnych, instytucji rządowych i NGO.

Więcej informacji: www.lexus-fashion.pl

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.