Internetowe Targi Maszyn Budowlanych – Portal PR - 24PR
Internetowe Targi Maszyn Budowlanych

01.12.2010 Kategoria: Targi. Autor: biuro prasowe

Już po raz trzeci serwis Tabor24.pl zaprasza na Internetowe Targi Maszyn Budowlanych.

Od 29 listopada do 5 grudnia odwiedzając stronę www.targibudowlane.tabor24.pl będzie można zapoznać się z najbardziej interesującymi ofertami z branży maszyn budowlanych.

Serwis Tabor24.pl kieruje swoją ofertę do wszystkich osób, które bez wychodzenia z domu, szybko i sprawnie pragną przejrzeć oferty firm z branży maszyn budowlanych z całego kraju. Dodatkowo mogą oni zapoznać się z trendami i nowościami w branży.

Organizatorzy zaprosili do współpracy ponad trzydziestu wystawców, których oferty publikowane są w następujących działach:
• Plac Budowy
• Pozyskiwanie i przetwarzanie surowców
• Transport materiałów budowlanych i ich opakowanie
• Konserwacja i utrzymanie dróg
• Części i osprzęt
• Usługi
• Bezpieczeństwo i higiena pracy

Poprzednie edycje targów odniosły duży sukces. Tysiące internautów odwiedziło witrynę wirtualnych targów, zapoznając się z ofertą wystawców. Pokazuje to, że Internetowe Targi Maszyn Budowlanych przyjęły się na polskim rynku i spełniają wymagania współczesnych konsumentów.
Sponsorem głównym targów jest Huta Stalowa Wola.

Oprócz www.pf.pl i www.budownictwo.pl Patronat medialny nad III edycją Internetowych Targów Maszyn Budowlanych objęli: Bank Maszyn, Bud24.info, Budinfo.pl, Budnet.pl, Budowlany.pl, Budownictwo.org, Builder, Dachy.org, Edroga.pl, Eurobudowa.pl, Forum Budowlane, Mury.pl, Okna.pl, Przegląd budowlany, Toreuse.pl, Autobit, Autobiznes, Autotrader.pl, Biznes Truck, Komunikaty.pl, Ładny Dom, Tabor24.pl

Więcej informacji: www.targibudowlane.tabor24.pl

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.