Klub ATM – Witaj w gronie profesjonalistów – Portal PR - 24PR
Klub ATM – Witaj w gronie profesjonalistów

11.12.2010 Kategoria: Dom i ogród, Szkolenia. Autor: biuro prasowe

Uruchomiony niedawno Klub Akademii Technik Malarskich cieszy się coraz większą popularnością wśród zawodowych malarzy. Atrakcyjne rabaty, praktyczne szkolenia a także doskonałe wsparcie merytoryczne sprawiają, że grono najlepszych fachowców w Polsce stale się powiększa.

Branża firm wykonawczych od dawna boryka się z problemem braku standardów pracy. Na rynku funkcjonują zarówno rzetelni i doświadczeni profesjonaliści, jak i osoby, które nie posiadają odpowiednich kwalifikacji ani umiejętności, przez co skutecznie psują wizerunek całej branży. Dlatego dziś coraz więcej malarzy poszukuje profesjonalnego partnera, który pomoże im efektywnym funkcjonowaniu na rynku oraz konkurowaniu o klientów.

W odpowiedzi na te problemy PPG Deco Polska utworzyło Klub Akademii Technik Malarskich, skierowany do profesjonalnych malarzy, przestrzegających najwyższych standardów wykonania i ceniących fachowe kompetencje: Za pomocą Klubu ATM chcemy zbudować w Polsce prawdziwą społeczność profesjonalistów, oferujących klientom najlepszą jakość usług malarskich. W tym celu naszych partnerów wspieramy poprzez następujące kluczowe obszary: szkolenia i certyfikaty ATM, porady aplikacyjne i serwis na inwestycjach, korzystne oferty handlowe oraz działania promocyjne – wyjaśnia Jarosław Domowicz, manager ATM.

Propozycja PPG Deco Polska spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród zawodowych malarzy. Do Klubu ATM systematycznie napływają nowe zgłoszenia. Dostępne są trzy poziomy uczestnictwa w programie:

  • Karta Niebieska – dla klientów sieci Centrum Dekoracyjne
  • Karta złota – dla klientów posiadających Certyfikat Malarza ATM
  • Karta VIP – dla dużych firm wykonawczych i budowlanych

Wszyscy członkowie Klubu ATM mogą liczyć na bardzo atrakcyjne oferty promocyjne w sieci sklepów Centrum Dekoracyjne – np. w grudniu przy zakupach powyżej 300 zł możemy nabyć profesjonalny wzornik NCS za jedynie 99 zł. Dodatkowo posiadacze Kart Złotych oraz VIP rabatów otrzymują rabaty na wypożyczanie sprzętu budowlanego oraz wiele innych korzyści.

Klub ATM wyróżnia także położenie mocnego nacisku na wsparcie merytoryczne: Tworząc społeczność najlepszych malarzy w Polsce, chcemy pomagać im w stałym rozwijaniu kompetencji zawodowych. Dlatego naszym partnerom oferujmy kompleksowe systemy szkoleń w ramach Akademii Technik Malarskich – mówi Jarosław Domowicz. Ponadto w przypadku dużych inwestycji, którym zazwyczaj towarzyszą różnorodne problemy techniczne, członkowie programu otrzymają pomoc merytoryczną ze strony trenerów ATM w postaci porad aplikacyjnych jak również wizyt serwisantów na inwestycji.

Aby ułatwić członkom Klubu ATM dotarcie do potencjalnych klientów, prowadzone są także dedykowane działania promocyjne. Malarze certyfikowani przez ATM są prezentowani na stronie www.atm.edu.pl a także rekomendowani inwestorom w sieci Centrum Dekoracyjne. Społeczność ATM w tym roku promowana jest także poprzez prestiżowy konkurs „Malarz Roku 2010”, który zostanie rozstrzygnięty w kwietniu. Inwestycje zrealizowane przez zwycięzców oraz najlepszych uczestników zostaną zaprezentowane m.in. w prasie branżowej oraz specjalnym albumie pokonkursowym.

Klub ATM to idealna propozycja dla wszystkich zawodowców, którzy potrzebują solidnego partnera w codziennym działaniu. Korzystne rabaty, wsparcie merytoryczne oraz pomoc w promocji – wszystko to sprawia, że grono najlepszych malarzy w Polsce stale rośnie.

Źródło: PPG Deco Polska

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.