Lenovo rozpoczyna współpracę z firmą AB – Portal PR - 24PR
Lenovo rozpoczyna współpracę z firmą AB

19.12.2010 Kategoria: Komputery, Technologie. Autor: biuro prasowe

Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. rozwijając kanał partnerski w Polsce, trzymając się konsekwentnie strategii sprzedaży wyłącznie poprzez swoich Partnerów Handlowych, podpisało kontrakt dystrybucyjny z firmą AB S.A. Współpraca rozpoczęła się 1 grudnia 2010 i obejmuje dystrybucję sprzętu komputerowego dedykowanego dla biznesu i konsumentów detalicznych. 

AB S.A. będzie dystrybuowało produkty Lenovo zarówno z linii biznesowej (ThinkPad, ThinkCentre, ThinkStation, ThinkAccessories) jak i z linii konsumenckiej (serie G, U, S, B, V i Z). Sprzęt Lenovo jest już dostępny na półkach nowego dystrybutora.

– Podpisanie umowy z firmą AB S.A. zapewni nam dotarcie do szerszej grupy klientów, zarówno biznesowych oraz indywidualnych. Rozpoczęcie współpracy z jednym z największych dystrybutorów IT i elektroniki użytkowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej wpłynie na znacznie większą dostępność naszych produktów – powiedział Marek Borówka, dyrektor generalny Lenovo w Polsce.

– To dla nas duże wyróżnienie. Lenovo doceniło naszą pozycję i kanał partnerski, co zaowocowało podpisaniem tego kontraktu. Prawie 13.000 zweryfikowanych dealerów z którymi współpracujemy, to szansa dla dostawców na zwiększenie ich udziału rynkowego i wypełnienie wszelkich nisz w kanale dystrybucyjnym – powiedział Andrzej Przybyło, Prezes Zarządu AB S.A.

Aktualnie produkty Lenovo można kupić w AB, ABC Data, Incom, NTT i Tech Data.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.