Towarzystwo BRE Ubezpieczenia nagrodzone Srebrnym Medalem Akademii Polskiego – Portal PR - 24PR
Towarzystwo BRE Ubezpieczenia nagrodzone Srebrnym Medalem Akademii Polskiego

14.12.2010 Kategoria: EVENT. Autor: biuro prasowe

Kapituła powołanej przez Polski Klub Biznesu Akademii Polskiego Sukcesu przyznała Srebrny Medal Akademii towarzystwu BRE Ubezpieczenia TUiR S.A. Wyróżnienie zostało przyznane „Za jakość i osiągnięcia na polskim rynku ubezpieczeń”. Srebrny Medal został wręczony na uroczystej Gali dnia 10 grudnia br. w Galerii Porczyńskich w Warszawie.

 „Cieszymy się, iż znaleźliśmy się w gronie firm wyróżnionych za odniesienie sukcesu w biznesie i kreowanie pozytywnych wzorów działalności biznesowej. – powiedział po odebraniu nagrody Paweł Zylm Prezes BRE Ubezpieczenia TUiR S.A. „To dla nas wyjątkowe wyróżnienie gdyż towarzystwo BRE Ubezpieczenia rozpoczyna właśnie piąty rok swojej działalności.” – dodał Prezes Zylm.  

BRE Ubezpieczenia  TUiR S.A. otrzymało licencję na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej w zakresie ubezpieczeń majątkowych 19 grudnia 2006 roku. Specjalizuje się w budowaniu innowacyjnych programów bancassurance dla sektora finansowego. Wykorzystując silne strony partnerów, tworzy nowoczesne rozwiązania, umożliwiające Klientom zakup produktów ubezpieczeniowych w prosty i przejrzysty sposób, zarówno w modelu tradycyjnym (placówki partnera) jak i za pośrednictwem zdalnych kanałów obsługi (model direct).

W lutym 2010 roku towarzystwo BRE Ubezpieczenia zostało nagrodzone tytułem Najwyższa Jakość Produkt roku za produkt ubezpieczeń samochodowych mDirect. Grupa BRE Ubezpieczenia za rozwiązania w zakresie ubezpieczeń otrzymała także tytuły: Euromarka, Rekomendacja Gazety Bankowej oraz tytuł Hit Roku, ALICJA 2007 miesięcznika Twój Styl,  EUROPRODUKT – w konkursie pod patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz „Indywidualność Rynku – Merkury 2007”.

Źródło: BRE Bank SA 

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.