Wystawa Relikty PRL w klubie „Powiększenie” – Portal PR - 24PR
Wystawa Relikty PRL w klubie „Powiększenie”

09.12.2010 Kategoria: Fotografia, Wystawa. Autor: biuro prasowe

Już w najbliższy piątek, w warszawskim klubie „Powiększenie”, będzie można obejrzeć wystawę fotografii zatytułowaną Relikty PRL, autorstwa  Antoniego Łoskota. To niezwykła podróż do czasów socrealizmu i ówczesnej architektury.

Wystawa Relikty PRL to seria zdjęć pokazujących obiekty architektoniczne, które wybudowano w stolicy za czasów socjalizmu i które istnieją do dziś, jako świadectwo przeszłości. Cały cykl zrealizowany został przez fotografa Antoniego Łoskota na przełomie 2009/2010 roku.

„Poszukiwania budynków pamiętających czasy komunizmu, było czymś pomiędzy fotografią koncepcyjną, a pojętą pewnego rodzaju inwentaryzacją. Błąkałem się po mieście z aparatem, wielokrotnie wracając w te same miejsca.” – wspomina Antoni Łoskot.

Oglądając prace fotograficzne w klubie „Powiększenie” będziemy mogli znaleźć zdjęcia przedstawiające zarówno budynki wykonane z wielkiej płyty, monumentalne bryły MDM’u czy blaszane budynki dworcowe. Cały projekt koordynowany jest przez Monikę Zarzycką, która jest kuratorem wystawy.

Wystawę „Relikty PRL” będzie można oglądać w klubie „Powiększenie” przy ulicy Nowy Świat 27, od 10 do 29 grudnia 2010 roku. Wstęp  jest bezpłatny.

Antoni Łoskot jest profesjonalnym fotografem, który od 8 lat zajmuje się robieniem zdjęć. W swojej ofercie posiada między innymi: reportaż fotograficzny, zdjęcia ślubne, biznesowe, portretowe oraz sesje plenerowe. Jako pierwszy wprowadził na polski rynek photocast – innowacyjny, multimedialny zapis wspomnień ślubnych.

Więcej informacji znajdą państwo na oficjalnej stronie www.antoniloskot.com

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.