Zimowa promocja Acronis dla użytkowników Microsoft Windows Server – Portal PR - 24PR
Zimowa promocja Acronis dla użytkowników Microsoft Windows Server

17.12.2010 Kategoria: Komputery, Technologie. Autor: biuro prasowe

Acronis, wiodący producent oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych po awarii, w ofercie dla przedsiębiorstw wprowadza promocję zimową oprogramowania Acronis Backup & Recovery 10. Użytkownicy Microsoft Windows Server 2008 R2 Foundation, będą mogli kupić narzędzie Acronis Backup & Recovery 10 Advanced Server / Server for Windows z rabatem wynoszącym 25%.

Program Acronis Backup & Recovery 10 stanowi nową generację oprogramowania do odzyskiwania danych po awarii w środowiskach fizycznych i wirtualnych. Narzędzie przeznaczone jest do ochrony danych w firmach różnej wielkości. Acronis Backup & Recovery 10 pozwala uprościć i zautomatyzować proces tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwanie danych po awarii w środowiskach Windows oraz Linux. Narzędzie umożliwia proste zarządzanie komputerami osobistymi, laptopami, stacjami roboczymi i serwerami – może obsługiwać nawet tysiące komputerów.

Ponadto z programem Acronis Backup & Recovery 10 oferowany jest przystępny cenowo, opcjonalny moduł deduplikacji, dzięki któremu działy IT firm mogą lepiej wykorzystać infrastrukturę pamięci masowej i obniżyć koszty związane z przechowywaniem danych.

Acronis Backup & Recovery 10 udostępnia zaawansowane możliwości przywracania zgodnie z wymaganym docelowym czasem odtworzenia (RTO). Narzędzie umożliwia również skalowalność do tysięcy komputerów, odpowiednio do etapu rozwoju przedsiębiorstwa. Program wyposażony jest w łatwy w obsłudze, intuicyjny interfejs, dzięki któremu możliwe jest scentralizowane zarządzanie procesami tworzenia kopii zapasowych dla wszystkich komputerów w firmie.

Acronis Backup & Recovery 10 zawiera wiele funkcjonalnych rozwiązań, upraszczających procesy ochrony danych w firmach. Niektóre z nich to:

  • Funkcja tworzenia kopii zapasowej na poziomie bloków i plików, wykonywana w czasie nawet kilku minut
  • Funkcja wykonywania szybkich przyrostowych i różnicowych kopii zapasowych
  • Obsługa maszyn wirtualnych VMware, Microsoft Hyper-V, Citrix XenServer i Parallels
  • Planowanie kopii zapasowych na podstawie zdarzeń, takich jak zalogowanie lub wylogowanie użytkownika, czasu minionego od ostatniego utworzenia kopii zapasowej oraz dostępności lokalizacji docelowejBare
  • Opcjonalny moduł Acronis Universal Restore™ do odzyskiwania danych na innym sprzęcie
  • Funkcja Metal Restore – odzyskiwanie systemu operacyjnego z kopii zapasowej

Program Acronis Backup & Recovery z rabatem 25% dla użytkowników Microsoft Windows Server 2008 R2 Foundation będzie dostępny do wyczerpania zapasów.

Źródło: Neuron Public Relations

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.