Zobacz firmy o najwyższej wiarygodności w biznesie! – Portal PR - 24PR
Zobacz firmy o najwyższej wiarygodności w biznesie!

02.12.2010 Kategoria: CSR. Autor: admin

Teraz Dun & Bradstreet Poland wprowadziła na swojej stronie internetowej www.dnb.com.pl nową funkcjonalność, która umożliwia zapoznanie się ze wszystkimi uhonorowanymi Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej.

Na stronie w zakładce „Certyfikat Wiarygodności Biznesowej” znajduje się lista firm, które otrzymały Certyfikat. Strona umożliwia zapoznanie się z pełna listą wyróżnionych, sprawdzenie czy interesująca nas firma posiada Certyfikat, a także zamówienie raportu Dun & Bradstreet Poland na temat wyróżnionej firmy.

Dodatkowo D&B Poland wprowadziła informację o otrzymaniu Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej do przygotowywanych przez siebie raportów handlowych. Teraz przeglądając raporty D&B można szybko dostrzec, że firma posiada Certyfikat potwierdzający jej wiarygodność na rynku.

Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej wyróżniane są firmy z kondycją 1, która w czterostopniowej skali D&B oznacza, że dane finansowe firmy dają gwarancję na wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej, a ich poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy. Nadanie Certyfikatu jest poświadczeniem, że firma wykazuje wysoki poziom płynności finansowej, a jej funkcjonowanie na rynku nie jest zagrożone.

Zobacz firmy o najwyższej wiarygodności i sprawdź czy Twoja firma może uzyskać Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Skontaktuj się z Dun & Bradstreet Poland pod numerem 022 533 24 08 

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.