Nowa realizacja byss.pl dla MTV Networks Polska – Portal PR - 24PR
Nowa realizacja byss.pl dla MTV Networks Polska

25.01.2011 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Agencja byss.pl stworzyła nową witrynę na zlecenie MTV Networks Polska. Strona comet.viva-tv.pl promuje galę Viva Comet Awards 2011, która 24 lutego odbędzie się w Warszawie. Jest to kolejny projekt agencji dla MTVNP. Wcześniej eksperci byss.pl przygotowali takie kreacje jak konkurs dla Comedy Central Polska, czy też kreator kartek świątecznych dla Nickelodeon Polska.

Viva Comet to nagrody muzyczne, przyznawane przez widzow Viva Polska lokalnym artystom. W tym roku odbędzie się już czwarta edycja ceremonii. Wśród nominowanych gwiazd są takie osobistości polskiego show biznesu jak Doda, Kombii, Ewa Farna, czy też Agnieszka Chylińska.

Na zrealizowanej przez byss.pl stronie znajdują się liczne informacje na temat wszystkich gwiazd, które wezmą udział w rozdaniu nagród. Internauci mogą nie tylko zapoznać się z biografiami oraz galeriami zdjęć poszczególnych wykonawców, ale także obejrzeć wybrane materiały wideo.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z możliwości kontynuowania naszej współpracy z MTV Networks Polska – w szczególności przy projekcie, związanym z gwiazdami polskiego show biznesu – mówi Daniel Czapiewski, dyrektor strategiczny byss.pl. – Oprócz opcji głosowania na poszczególne gwiazdy, strona www.comet.viva-tv.pl posiada również dodatkową atrakcję dla fanów w postaci konkursu. W jego ramach istnieje możliwość wygrania darmowych wejściówek na galę. – wyjaśnia Czapiewski.

AGENCJA INTERAKTYWNA BYSS (www.byss.pl) jest dostawcą rozwiązań marketingowych opartych o technologie internetowe, multimedialne i mobilne. Priorytetem agencji jest stosowanie innowacyjnych i efektownych rozwiązań, które w pełni realizują cele stawiane przez Klientów. Od 1998 roku firma zrealizowała ponad 500 projektów, współpracując z największymi koncernami polskimi i zagranicznymi. Byss.pl to zespół 22 specjalistów z różnych dziedzin z zakresu interaktywnego marketingu.

MTVNHD to pierwszy międzynarodowy kanał muzyczny w wysokiej rozdzielczości. MTVNHD zadebiutowało 15 września 2008 i jest pierwszą stacją high definition w portfolio MTV Networks Polska. Obecnie dociera do 7 milionów widzów w 30 krajach na czterech kontynentach. W swojej ofercie MTVNHD ma koncerty największych gwiazd (m.in. „Unplugged Katy Perry”, „Jukebox London Live”) relacje z największych europejskich festiwali (Rock Am Ring, Roskilde, Isle of MTV), a także własne produkcje (listy przebojów „Top 10”, „Top 20”, „Essentials”, „Uncompressed”). W Polsce stacja jest dostępna w ofercie takich operatorów, jak Aster, Multimedia czy Vectra oraz na platformach cyfrowych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.