Nowa seria czekolad Goplana o smaku popularnych koktajli – Portal PR - 24PR
Nowa seria czekolad Goplana o smaku popularnych koktajli

22.02.2011 Kategoria: FMCG, Kulinaria. Autor: Sylwia Kochel

Marka Goplana wprowadza na rynek serię czekolad z alkoholizowanym nadzieniem. Mojito, Irish Coffee w mlecznej czekoladzie oraz Pina Colada i Margarita Orange w czekoladzie deserowej są dostępne w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji.  

Nowe produkty marki Goplana to kompozycja czekolad z nadzieniem o smaku czterech popularnych drinków. Mojito zawiera sok z limonek, Irish Coffee to koktajl kawowy z dodatkiem irlandzkiej whiskey. Pina Colada stanowi połączenie soku z ananasa oraz mleczka kokosowego, a Margarita Orange jest sporządzany na bazie meksykańskiej wódki tequila, robionej z soku z agawy. Wszystkie te nuty smakowe można znaleźć w nadzieniach nowych czekolad Goplana.

Nowe czekolady Goplana, zgodnie z obowiązującymi trendami, są zamknięte w opakowaniu typu flow pack. Dominującym elementem szaty graficznej jest wyróżniający się kod kolorystyczny marki oraz widoczny logotyp Goplana. Zdjęcia drinków, umieszczone na froncie opakowań, są czytelne, informują konsumenta o smaku nadzienia czekolady.

Wprowadzenie serii czekolad o innowacyjnych smakach ma na celu nadanie marce Goplana wizerunku marki nowoczesnej oraz pozyskanie nowych konsumentów, przede wszystkim wśród młodej kategorii wiekowej. Stanowi też odpowiedź na obserwowany na rynku trend rosnącego zainteresowania kulturą picia koktajli.

Producent: Jutrzenka Colian Sp. z o.o.  

                               www.goplana.pl

Produkt:  Goplana, Czekolada Nadziewana Deserowa Pina Colada             90g, 3 zł.     

                                           Goplana, Czekolada Nadziewana Deserowa Orange Margarita    90g, 3 zł.     

                                           Goplana, Czekolada Nadziewana Mleczna Mojito                          90g, 3 zł.     

                                           Goplana, Czekolada Nadziewana Mleczna Iris Coffee                   90g, 3 zł.     

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

Katarzyna Gozdek / Kolterman Media Communications

tel. +48 22 392 06 22/ mobile: +48 505 141 419

e-mail: k.gozdek@kmc-pr.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.