Więcej warzyw – ulepszona receptura przyprawy Warzywna marki Appetita – Portal PR - 24PR
Więcej warzyw – ulepszona receptura przyprawy Warzywna marki Appetita

23.02.2011 Kategoria: FMCG, Kulinaria. Autor: Sylwia Kochel

Przyprawa Warzywna marki Appetita posiada ulepszoną recepturę, na którą składa się ciekawa kompozycja przypraw oraz większa ilość dużych kawałków aromatycznych warzyw. Bogactwo smaku zamknięto w nowoczesnym, wygodnym w użyciu opakowaniu.

Appetita Warzywna to uniwersalna przyprawa, która sprawia, że potrawy zyskują oryginalny smak i wspaniały aromat. Doskonale nadaje się do zup, sosów, dań mięsnych, warzywnych oraz rybnych. Przyprawa stanowi oryginalne połączenie suszonych warzyw, czarnego pieprzu i kurkumy, zamknięte w wygodnym opakowaniu. Niepowtarzalną kompozycję tworzą: marchew, cebula, pietruszka, por, pasternak, seler, czosnek, pomidor oraz papryka.

Przyprawa Warzywna nie zawiera konserwantów. Suszenie jako naturalna metoda zapewnia trwałość warzywom. Dodatkowo opakowanie ma formę torebki z praktycznym strunowym zamknięciem, zapobiegającym utracie walorów smakowych produktu. To wszystko sprawia, że przyprawa jest bardzo wyrazista w smaku.

Gotowanie z Warzywną jest nie tylko smaczne, ale i łatwe. Wystarczy dodać odpowiednią ilość przyprawy do zupy, sosu czy mięsa, aby szybko stworzyć pyszne danie. Mieszanka nadaje się do gotowania, smażenia, duszenia i pieczenia. Wydobywa, urozmaica i wzbogaca smak potraw.

Producent: Jutrzenka Colian
Produkt:    Warzywna (200g)         
Cena: ok. 1,99

Szerszych informacji udziela:
Anna Wawra/ Kolterman Media Communications                                      
tel. 22 392 06 23     kom. 510 081 103

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.