Żelatyna Appetita – teraz bez gotowania – Portal PR - 24PR
Żelatyna Appetita – teraz bez gotowania

15.02.2011 Kategoria: FMCG, Handel, Kulinaria, zdrowie. Autor: Sylwia Kochel

Dania w galarecie to przystawka, która ozdobi każdy stół. Wyglądają przepięknie i wspaniale smakują. Przygotowanie potraw serwowanych w galarecie umożliwia Żelatyna marki Appetita. Jest bardzo prosta w użyciu, ponieważ nie wymaga gotowania – wystarczy zalać ją wrzątkiem. 

Bezbarwny i bezwonny charakter produktu powoduje, że nie tylko nie zmienia barwy, ale także zapachu dań i deserów. Żelujące, zagęszczające oraz stabilizujące właściwości żelatyny przesądzają o jej wszechstronnym zastosowaniu. Żelatyna marki Appetita, dzięki zawartości protein, jest produktem wysoko odżywczym i szybko przyswajalnym przez organizm.

 Żelatyna Appetita nie wymaga gotowania, wystarczy ją rozpuścić w odpowiedniej ilości wrzącej wody lub wywaru. Jest niezbędna do przyrządzania dań w galarecie. Najpopularniejszymi rybami podawanymi w ten sposób są karp, łosoś, węgorz, lin i szczupak. Z potraw mięsnych najczęściej przygotowywane są kurczak w galarecie, nóżki wieprzowe w galarecie oraz schab ze śliwką. Galaretę zalewa się w półmiskach, salaterkach lub specjalnych formach, które można przybrać plasterkami cytryny lub marchewki i natką pietruszki. Na domowych imprezach i firmowych przyjęciach idealnie sprawdzą się także: kurczak z warzywami, polędwica z ananasem, a także szynka ze szparagami.

W tym sezonie linia przypraw cukierniczych, Domowe Sekrety marki Appetita prezentuje się konsumentom w nowej odsłonie. Odświeżony wizerunek produktów łączy w sobie elegancję, nowoczesność i kobiecość. Na odwrocie każdego opakowania znajdują się przepisy z wykorzystaniem dodatków cukierniczych oraz ciekawostki, dotyczące produktów.

Producent: Jutrzenka Colian
Produkt:    Żelatyna spożywcza (20 g.)        
Cena: ok. 2,15 zł

Szerszych informacji udziela:

Anna Wawra/ Kolterman Media Communications                                      
tel. 22 392 06 23     kom. 510 081 103
e-mail: a.wawra@kmc-pr.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.