BIG STAR Spring Summer 2011 – Portal PR - 24PR
BIG STAR Spring Summer 2011

15.03.2011 Kategoria: Moda. Autor: admin

Żyj swobodniej! i Wybieraj swobodnie!
To dwa motywy nowej odsłony marki BIG STAR w roku 2011.

Żyj swobodniej! to filozofia życia, jaką rekomenduje BIG STAR w swojej kampanii wizerunkowej w nadchodzącym sezonie. Szybkie tempo, wiele wyzwań i nieustająca rywalizacja sprawiają, że zatracamy się w pędzie dnia codziennego. Nie zauważamy chwil, nie czerpiemy z bycia tu i teraz. Ale wolność, która jest w każdym z nas, pozwala wybierać. FREE CHOICE. FREE LIFE.

Wybieraj swobodnie! Uwolnij umysł, decyduj podążając za własnymi upodobaniami. BIG STAR poprzez różnorodność i szeroki asortyment produktów umożliwia swobodny wybór na każdą okazję. City, Active, Party, Office to linie najnowszej kolekcji, zaprojektowane z myślą o ułatwieniu wyborów i swobodnym miksowaniu wszystkich elementów. Różnorodność przy jednoczesnej spójności modeli pozwala tworzyć najróżniejsze stylizacje – na wiele okazji. Z każdym sezonem coraz większa oferta akcesoriów i  butów stanowi doskonałe uzupełnienie kolekcji.

Radość swobodnego wybierania, podążanie za własnymi pragnieniami, wolność umysłu i radość czerpana z każdej chwili. Poczucie atrakcyjności, wygoda i modny wyglądwybieraj swobodnie i czuj się swobodniej, każdego dnia. BIG STAR YOUR LIFE.YOUR JEANS.

www.bigstar.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.