Enter PR dla MenSpace.pl – Portal PR - 24PR
Enter PR dla MenSpace.pl

21.03.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Firma Guarana Group, właściciel nowopowstałego serwisu MenSpace.pl podpisała umowę o współpracy z agencją public relations – Enter PR. Umowa obejmuje prowadzenie biura prasowego i relacji z dziennikarzami oraz wsparcie w zakresie wprowadzenia marki na polski rynek e-commerce.

MenSpace.pl to nowy sklep internetowy ze specjalnie wyselekcjonowanymi, ekskluzywnymi kosmetykami dla mężczyzn. – Naszą ambicją jest zgromadzenie najszerszej oferty wysokiej klasy męskich produktów, dorównując poziomem zachodnim standardom. Chcemy stworzyć mężczyznom w Polsce wygodny i łatwy dostęp do tego rodzaju artykułów – mówi Michał Piętowski, General Manager firmy wprowadzającej na rynek serwis MenSpace.pl.

 W asortymencie MenSpace.pl znajdują się takie marki, jak: TASK Essential, Men-u, GUAM Uomo, Nisim, Head Blade, Fridge by Yde Men.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.